Zarzut posiadania narkotyków usłyszała 20-letnia jarosławianka, której teraz grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Kilka dni temu policjanci weszli do mieszkania 20-letniej kobiety. Funkcjonariusze przypuszczali, że w zajmowanym przez siebie pokoju mieszkanka Jarosławia może posiadać środki odurzające. W obecności domowników ujawnili w meblach drewnianą szkatułkę. Wewnątrz znajdował się brunatno-zielony susz. Tester potwierdził, że to marihuana. Podejrzana usłyszała zarzuty posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O Boże! Straszne... Jak mogła?! 3 lata w więzieniu i jej się odechce narkołyków. :-)
A co komu do tego, że ma zioło? To nie marichuana zniszczy jej życie, zrobi to policja wtykająca nos w takie głupstwa. Mam nadzieję, że odstąpią od wysuwania oskarżenia ze względu na niską szkodliwość.
A za wypędzanie ludzi na bruk, milionowe afery jakie kary? za zniszczeni młodemu człowiekowi 18 lat życia jaka kara?
Kurwa, Brak słów niewinnej dziewczynie która chciała się zrelaksować poszerzyć horyzonty przebudzić się 3 lata więzienia a najwięksi recydywiści chodzą sobie po ulicach a największa mafia jest na wiejskiej ;) Cóż za Popierdolone prawo Trzeba je zmienic bo inaczej jak ze wielki i zacny naród Polski upadnie.
Konopie sa bezpieczniejsze od wszystkich legalnych uzywek, legalnych lekow a nawet od jedzenia A nie wspominajac o coraz gorszych dopalaczach ktore kazden dzieciak moze kupic na necie ktore sa wlasnie efektem karania za posiadanie trawki. Powinno byc kontrolowanie i opodatkowanie handlu i eksport panstwowych konopii na zachod
Swoją drogą jak ta policja działa?! Nie bywałe?! Ni z tego ni z owego zjawili się u niej w domu i zapobiegli zapaleniu marihuany ze szkatułki. Oni już chyba przewidują przyszłość. No w każdym bądź razie akcja na medal. Ciekawe ile osób w tym czasie zostało napadnietych, pobitych i rozjechanych przez samochody pod tym blokiem w którym cała akcja miała miejsce...
Pewnie miała 2 gramy co wedle policyjnych wytycznych daje z 18 PORCJI NARKOTYKU. Żal.
O Boże! Straszne... Jak mogła?! 3 lata w więzieniu i jej się odechce narkołyków. :-)
A co komu do tego, że ma zioło? To nie marichuana zniszczy jej życie, zrobi to policja wtykająca nos w takie głupstwa. Mam nadzieję, że odstąpią od wysuwania oskarżenia ze względu na niską szkodliwość.
A za wypędzanie ludzi na bruk, milionowe afery jakie kary? za zniszczeni młodemu człowiekowi 18 lat życia jaka kara?