Reklama

Marihuana w szkatułce. 20-latce grozi do 3 lat

25/03/2018 11:00

Zarzut posiadania narkotyków usłyszała 20-letnia jarosławianka, której teraz grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci weszli do mieszkania 20-letniej kobiety. Funkcjonariusze przypuszczali, że w zajmowanym przez siebie pokoju mieszkanka Jarosławia może posiadać środki odurzające. W obecności domowników ujawnili w meblach drewnianą szkatułkę. Wewnątrz znajdował się brunatno-zielony susz. Tester potwierdził, że to marihuana. Podejrzana usłyszała zarzuty posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nigdyniepalący12 - niezalogowany 2018-03-25 12:23:30

    O Boże! Straszne... Jak mogła?! 3 lata w więzieniu i jej się odechce narkołyków. :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    RozsądnyGość - niezalogowany 2018-03-25 16:12:18

    A co komu do tego, że ma zioło? To nie marichuana zniszczy jej życie, zrobi to policja wtykająca nos w takie głupstwa. Mam nadzieję, że odstąpią od wysuwania oskarżenia ze względu na niską szkodliwość. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    OldTimer - niezalogowany 2018-03-25 17:51:23

    A za wypędzanie ludzi na bruk, milionowe afery jakie kary?  za zniszczeni młodemu człowiekowi 18 lat życia jaka kara? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości