Reklama

Masz ochotę na walentynkowy spacer z orzeszkiem? Jest ku temu okazja


W ten weekend nietypową propozycję spędzenia walentynek ma dla wszystkich zainteresowanych Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Dziś i jutro (14 i 15 lutego) trwać będzie akcja „Walentynkowy spacer z orzeszkiem”.


Inicjatywa nie jest nowa, schronisko w ostatnim czasie dosyć często zapraszało do siebie na zimowe spacery z orzeszkami, które w dużej mierze związane były z większymi potrzebami zwierząt w tym zakresie, wynikającymi z niskich temperatur. Ale pomysł na spędzenie wolnego czasu na spacerze z podopiecznym schroniska przyjął się na tyle, że liczba chętnych do tego typu aktywności nie maleje. Najbliższą okazją ku temu będzie

„Walentynkowy spacer z orzeszkiem”. „Zabierz na spacer ulubionego orzeszka i być może... zakochaj się w nim już na zawsze” – zachęca placówka.

Reklama

Dla przebywających w niej czworonożnych milusińskich będzie to z pewnością okazja do oderwania się od schroniskowej rzeczywistości.

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/02/2026 07:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama