W ten weekend nietypową propozycję spędzenia walentynek ma dla wszystkich zainteresowanych Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Dziś i jutro (14 i 15 lutego) trwać będzie akcja „Walentynkowy spacer z orzeszkiem”.
Inicjatywa nie jest nowa, schronisko w ostatnim czasie dosyć często zapraszało do siebie na zimowe spacery z orzeszkami, które w dużej mierze związane były z większymi potrzebami zwierząt w tym zakresie, wynikającymi z niskich temperatur. Ale pomysł na spędzenie wolnego czasu na spacerze z podopiecznym schroniska przyjął się na tyle, że liczba chętnych do tego typu aktywności nie maleje. Najbliższą okazją ku temu będzie
„Walentynkowy spacer z orzeszkiem”. „Zabierz na spacer ulubionego orzeszka i być może... zakochaj się w nim już na zawsze” – zachęca placówka.
Reklama
Dla przebywających w niej czworonożnych milusińskich będzie to z pewnością okazja do oderwania się od schroniskowej rzeczywistości.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze