Przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Państwowej Inspekcji Pracy udzielali na przemyskim Rynku bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa pracy i spraw ZUS-owskich.
Kampania informacyjna PIP-u pod hasłem „Zanim podejmiesz pracę” prowadzona była na całym Podkarpaciu. W czasie jej trwania odbyły się m.in. konferencje i dyżury ekspertów. Akcja skierowana była przede wszystkim do osób rozpoczynających działalność zawodową. Włączył się do niej Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
17 czerwca br. w przemyskim magistracie odbyła się konferencja podsumowująca kampanię, pod hasłem „Podkarpackie Dni Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych”. Przedsiębiorcy, pracownicy i przedstawiciele związków zawodowych rozmawiali na temat zatrudnienia, pracy na czarno i umów „śmieciowych”. Równocześnie przed urzędem dyżurowali przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy oraz ZUS. Każdy zainteresowany miał możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa pracy i ZUS.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze