Reklama

Medale dla celników

14/11/2016 20:03

Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, wręczyła odznaczenia państwowe przedstawicielom służb mundurowych województwa podkarpackiego. W ich gronie znaleźli się funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu.

Podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie wręczone zostały Medale za Długoletnią Służbę, nadane przez prezydenta RP. Otrzymali je m.in. funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu: podkom. Elżbieta Sawicka i podkom. Jerzy Staszkiewicz.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama