Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, wręczyła odznaczenia państwowe przedstawicielom służb mundurowych województwa podkarpackiego. W ich gronie znaleźli się funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu.
Podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie wręczone zostały Medale za Długoletnią Służbę, nadane przez prezydenta RP. Otrzymali je m.in. funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu: podkom. Elżbieta Sawicka i podkom. Jerzy Staszkiewicz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze