Reklama

Metropolita przemyski udzielił dyspensy na sylwestra, ale jest warunek

Ostatni dzień roku, 31 grudnia 2021 r., wypada w piątek, mimo to tego dnia na terenie archidiecezji przemyskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Decyzję o dyspensie podjął metropolita przemyski abp Adam Szal, który jednocześnie zobowiązuje korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na misje.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    superdrab_21 2021-12-30 20:42:20

    business as usual

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-30 21:27:57

    ''Przyszedłem aby znieść ofiary i krwawe uczty. A jeśli nie przestaniecie ofiarować mięsa i krwi zwierząt, nie ustanie gniew Boży spadać na was, tak jak spadał na pustyni na przodków waszych, którzy oddawali się spożywaniu mięsa, aż zgnilizną zostali napełnieni i zarazą wyniszczeni''  Jezus ChrystusZATAJONA MIŁOŚĆ JEZUSA DO ZWIERZĄT - NNKA.WORDPRESS.COM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-30 21:36:53

    EWANGELIA POKOJU - WEGANIZM COMYOUTUBE.COM -  MIŁOSIERDZIA !!!!  REMIX - RADICAL NEWS - NATURAJEDZENIE MIĘSA JEST NIEZGODNE Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM? TEOLOG PRZEKONUJE: WEGETARIANIZM TO NASZ OBOWIĄZEK! - NATEMAT.PLW WEGAŃSKIM ŚWIECIE KORONAWIRUS BY NIE ISTNIAŁ? SAMI NA SIEBIE ŚCIĄGAMY RYZYKO PANDEMII - WYSOKIEOBCASY.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama