Reklama

Mężczyźni jechali konno po pasie drogi granicznej. Złamali przepisy

Funkcjonariusze SG z placówki w Lubaczowie przez specjalne kamery zauważyli jeźdźców w okolicach przejścia granicznego w Budomierzu.

Trzej obywatele Polski jechali po naszej stronie granicy. Zostali wylegitymował i zainkasowali po 100-złotowym mandacie karnym. Nie pomogły tłumaczenia, że zorganizowali sobie wypad rekreacyjny i że nie znają przepisów obowiązujących w rejonie przygranicznym.

Dla jasności. Co to jest pas drogi granicznej?
To 15-metrowa strefa biegnąca od linii granicy do wewnątrz kraju. Na Podkarpaciu (poza szlakami turtystcznymi w Bieszczadach) obowiązuje bezwzględny zakaz wejścia na ten odcinek. Grozi za to grzywna do 500 zł.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    1 - niezalogowany 2021-01-30 16:17:30

    W naszym ukochanym kraju zamiast pouczyć to wolą wręczyć mandat 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bbb - niezalogowany 2021-01-30 17:45:10

    Tak jakby w innych krajach mandatów nie wystawiali....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-01-30 22:30:08

    Zapewne obcokrajowcy . Bo nasi naszym wlepili by po 500 dodali jeszcze za obrazę mudnurku i utrudnianie roboty .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama