Reklama

Miały trafić na Ukrainę

01/11/2023 09:26

Jeden utracono we Francji, drugi w Holandii. Oba odnaleziono w Polsce – podczas kontroli granicznych w Budomierzu i Medyce.

Mowa o dwóch samochodach – mercedesie i volvo. Pierwszy z nich poszukiwany przez francuskie służby, widniejący w danych Interpolu oraz SIS został zatrzymany 23 października w Budomierzu. Pojazdem kierował 44-letni obywatel Ukrainy, który chciał wjechać na teren swojego kraju.

Drugie auto, za którego kierownicą siedział inny 44-letni obywatel Ukrainy zostało zatrzymane 20 października w Medyce po tym, jak okazało się, że volvo zostało utracone na terenie Holandii, a cudzoziemiec okazał do kontroli falsyfikat holenderskiego dowodu rejestracyjnego. W obu przypadkach, dalsze postępowanie prowadzi policja.

Reklama

„Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili 80 pojazdów pochodzących z przestępstwa oraz przeszło 800 części z utraconych samochodów. Ich łączna szacunkowa wartość przekracza 7,5 mln zł.”

– przekazuje BiOSG.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama