Mnóstwo dobrej zabawy i ryczących, lśniących maszyn z całego województwa – to efekt kolejnego już pikniku motocyklowego zorganizowanego przez Dynowskie Bractwo Motocyklowe "Byk" we współpracy z miejskim ośorodkiem kultury 25 – 26 bm.
Dwudniowa impreza rozpoczęła się od paradnego przejazdu ulicami Dynowa długiej kolumny dwu- i trzykołowych wehikułów. Nie dało się nie zauważyć zainteresowania, jakie wśród mieszkańców wzbudzał ten wesoły i głośny korowód. Następnie[paywall] wszyscy miłośnicy dwóch kółek spotkali się na terenie ośrodka Błękitny San.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze