Reklama

Miastem zawładnęli motocykliści

01/08/2015 19:33

Mnóstwo dobrej zabawy i ryczących, lśniących maszyn z całego województwa – to efekt kolejnego już pikniku motocyklowego zorganizowanego przez Dynowskie Bractwo Motocyklowe "Byk" we współpracy z miejskim ośorodkiem kultury 25 – 26 bm.

Dwudniowa impreza rozpoczęła się od paradnego przejazdu ulicami Dynowa długiej kolumny dwu- i trzykołowych wehikułów. Nie dało się nie zauważyć zainteresowania, jakie wśród mieszkańców wzbudzał ten wesoły i głośny korowód. Następnie[paywall] wszyscy miłośnicy dwóch kółek spotkali się na terenie ośrodka Błękitny San.


fot.Kamil Jacek ZarańskiTradycyjnie już wśród dźwięków rockowej muzyki i zapachu grillowanych przysmaków uczestnicy mieli okazje się pochwalić swoimi maszynami. Nie obyło się oczywiście bez odrobiny rywalizacji... Ochotnicy zmierzyli się w licznych konkurencjach. Drugiego dnia prezentowano nietypowe pojazdy i stare motocykle zwane weteranami szos. Choć 35-stopniowy upał nie sprzyjał odzianym w czarne skórzane stroje motocyklistom, uczestnicy dopisali i sprawili, że tegoroczny dynowski piknik możemy uznać za udany. Impreza ta powoli wchodzi na stałe w motocyklowy kalendarz Podkarpacia.


fot.Kamil Jacek Zarański
kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości