Reklama

Miasto zaprasza na sylwestra pod chmurką


Mieszkańcy Przemyśla i okolic będą mieli w tym roku okazję wspólnie powitać Nowy Rok 2026. Okazją ku temu będzie „Sylwester pod Gwiazdami”. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na sylwestrową noc.


Impreza planowana na 31 grudnia wystartuje w Rynku o godzinie 22 i potrwa do 1 w nocy. O dobre humory uczestników zadbają didżeje: Marcin Piejko (Sjamaan) – prezes Stowarzyszenia Dźwięk Przyszłości, Paweł Wach (DeeF) – wiceprezes Stowarzyszenia Dźwięk Przyszłości oraz Rafał Błachut (BLEIZ) ze Stowarzyszenia Wolne Miasto Przemyśl. Przypomną oni kultowe przeboje, które zaprezentowane zostaną w odświeżonych aranżacjach. Poza rytmami funky disco należy się także spodziewać dodatkowych atrakcji. Tymi będą pokaz laserowy i konkursy z drobnymi nagrodami. Jednym z nich będzie konkurs na najlepsze kreacje sylwestrowe – warto dać upust fantazji i porwać się zabawie.

Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna, a jej organizatorami są: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” oraz Stowarzyszenie Dźwięk Przyszłości.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/12/2025 11:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama