Reklama

Michałek czeka na Waszą pomoc

27/02/2015 08:06

Narodziny drugiego syna, Michała, były w rodzinie bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Przyszedł na świat w noc wigilijną, 24 grudnia 2014 r. Chłopiec urodził się z rozszczepem wargi i podniebienia.

– Dziś ma już ponad miesiąc, waży 4 kg i rośnie jak na drożdżach. Jest bardzo wesołym maluchem – cieszy się mama chłopca, Anna Majka. – Niestety cierpi na zdrowotny problem, który medycyna określa rozszczepem wargi i podniebienia.

Rozwiązaniem są operacje korygujące wadę rozwojową, które chłopiec musiałby przejść. Rodzice mają nadzieję, że leczenie pójdzie sprawnie, ale potrzebują finansowego wsparcia, gdyż jest ono bardzo kosztowne.

Każdy, kto chciałby wspomóc finansowo Michałka Majkę, może przekazać na jego rzecz 1 proc. podatku. 

Nr KRS: 0000248920. Cel szczegółowy: „na leczenie Michała Majki 2014”.

Fundacja Rozszczepowe Marzenia, ul. Dembego 10 m. 220.

02 – 796 Warszawa 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    black merry - niezalogowany 2015-02-27 21:52:39

    Ja i 2 mojego rodzeństwa mamy tą samą chorobę więc tak..leczenie nie AŻ tak bardzo kosztowne jest ono refundowane koszt jaki rodzice mogą ponieść jest to dojazd do szpitala Krakowa bądź warszawy..rodzina może być biedna,uboga może nie mają pieniędzy na przetransportować dziecka do szpitala ale wszystko da się załatwić nie potrzeba na to 1%od setek,tysięcy Polaków którzy nie mają pojęcia o tej chorobie. No chyba że rodzicom marzy się klinika w Polanicy to zmienia postać rzeczy.no ale bez jak są dużo gorsze choroby niż roszczep. Dziecko potrzebuje plastyki górnej wargi "wszczepienia "podniebienia korekty przegrody nosowej -to wszystko jest refundowane.później dziecko czeka kilkanaście wizyt u logopedy.Polecam rodzicom sprawdzenie słuchu dziecka gdyż pogorszenie słuchu jest również powiązane z tą chorobą(ja mam wszczepienia dresy w uszach) ta operacja również była refundowana i odbyła się w Rzeszowie w szpitalu wojskowym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    black merry - niezalogowany 2015-02-27 21:54:36

    *dreny w uszach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grzegorz - niezalogowany 2015-02-28 14:53:38

    Też jestem po rozszczepie wargi i podniebienia :) Dziś już mam 30 lat, mam żonę i poza małą wadą wymowy i niedużą blizną pod nosem  wszystko jest w porządku :) Trzymam więc kciuki za Michałka :) Powodzenia w leczeniu :) Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości