Reklama

Międzynarodowy Puchar Karpat w Narciarstwie Alpejskim na stoku [galeria]

02/03/2015 08:46

Na przemyskiej nartostradzie trwa Międzynarodowy Puchar Karpat w Narciarstwie Alpejskim.

Do udziału w zawodach zostali zaproszeni również parlamentarzyści i samorządowcy Republiki Słowackiej, Ukrainy, Rumunii oraz Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku swój udział zapowiedzieli także sportowcy niepełnosprawni odnoszący bardzo duże sukcesy w narciarstwie, m.in. Piotr Marek – członek rady ds. sportu niepełnosprawnych, od wielu lat związany ze sportem, paraolimpijczyk w narciarstwie alpejskim z Nagano i Salt Lake City, srebrny medalista Mistrzostw Polski niepełnosprawnych w narciarstwie alpejskim z 2012 roku.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości