Na przemyskiej nartostradzie trwa Międzynarodowy Puchar Karpat w Narciarstwie Alpejskim.
Do udziału w zawodach zostali zaproszeni również parlamentarzyści i samorządowcy Republiki Słowackiej, Ukrainy, Rumunii oraz Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku swój udział zapowiedzieli także sportowcy niepełnosprawni odnoszący bardzo duże sukcesy w narciarstwie, m.in. Piotr Marek – członek rady ds. sportu niepełnosprawnych, od wielu lat związany ze sportem, paraolimpijczyk w narciarstwie alpejskim z Nagano i Salt Lake City, srebrny medalista Mistrzostw Polski niepełnosprawnych w narciarstwie alpejskim z 2012 roku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze