– Obok bloków przy ulicy Sikorskiego znajduje się podwórko. Jakiś rok temu zaadaptowane zostało na plac zabaw, który ma służyć przede wszystkim dzieciom, a tymczasem przychodzi tu młodzież, zachowuje głośno i niekoniecznie kulturalnie.
– Palą, popijają trunki i niejednokrotnie zakłócają spokój mieszkańców, a ci to w dużej mierze osoby starsze, którym zależy na odrobinie ciszy. Myślę, że nie zawadziłyby częstsze patrole straży miejskiej w tym rejonie, która o sprawie była już informowana, żeby nastolatki nie miały poczucia, że takie zachowanie jest zupełnie bezkarne – zwraca uwagę na problem Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze