Reklama

Mieszkańcom należy się odrobina spokoju

07/05/2024 08:03

– Obok bloków przy ulicy Sikorskiego znajduje się podwórko. Jakiś rok temu zaadaptowane zostało na plac zabaw, który ma służyć przede wszystkim dzieciom, a tymczasem przychodzi tu młodzież, zachowuje głośno i niekoniecznie kulturalnie.

–  Palą, popijają trunki i niejednokrotnie zakłócają spokój mieszkańców, a ci to w dużej mierze osoby starsze, którym zależy na odrobinie ciszy. Myślę, że nie zawadziłyby częstsze patrole straży miejskiej w tym rejonie, która o sprawie była już informowana, żeby nastolatki nie miały poczucia, że takie zachowanie jest zupełnie bezkarne – zwraca uwagę na problem Czytelniczka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama