Reklama

Mieszkańcy Drohojowa i Orłów: – Nie chcemy sąsiedztwa wiatraków

15/01/2015 09:16

Uciążliwości związanych z istnieniem farmy wiatrowej oraz jej wpływu na zdrowie obawiają się mieszkańcy Orłów i Drohojowa, w sąsiedztwie których inwestycja miałaby się znaleźć. Jak tłumaczą, chcą interweniować, zanim będzie za późno i zapadną jakieś decyzje.

Swój sprzeciw wyrazili w sześciu punktach. Pod pismem podpisało się ponad 200 osób. Obawiają się, że wiatraki będą wytwarzać niesłyszalne dla ludzkiego ucha infradźwięki, a te mogą być szkodliwe dla zdrowia. Wskazują, że ciągle trwają badania nad oddziaływaniem farm wiatrowych na człowieka i środowisko. „Protestujemy przeciwko eksperymentowaniu na naszym zdrowiu” – piszą. Zauważają także, że często dochodzi do wypadków wiatraków, m.in. pożarów w wyniku uderzenia pioruna i odpadania śmigieł. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2015-01-22 21:19:16

    co za pojebana nagonka.... ludzie ogarnijcie sie, jak zwylke polityczne zagrywki.... moderator strony nie wyszedł na wójta to dołki kopie... proste.... dlaczego miało by byc lepiej ???  lepiej zrobic komus na zlosc prawda ? tzn nie komus: obuwatelom szarym....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gal - niezalogowany 2015-01-22 21:20:38

    jakie ultra dzwieki człowieku ogarnij termat a nie ludziom w głowach mieszasz....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    non - niezalogowany 2015-01-22 21:23:19

    o pan echnik budowlaniec w środku po którym uczeń budowlanki poprawia projekty :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości