Czas prezentów trwa i chcący sprawić radość podarunkiem mają pełne ręce roboty. Mikołaj także nie próżnuje, choć swoje odwiedziny rozpoczął już na początku grudnia.
Do jarosławskiej parafii konkatedralnej obrządku wschodniego zawitał 19 grudnia, w dzień wspomnienia św. Mikołaja. – Na spotkanie z Mikołajem najmłodsi parafianie czekali cały rok. W tym szczególnym i radosnym wydarzeniu towarzyszyli im rodzice i wierni. Odwiedził nas także prof. Wacław Wierzbieniec, były rektor jarosławskiej uczelni ze studentami Uniwersytetu Rzeszowskiego. Obdarowani podziękowali za prezenty śpiewem i wierszami – wspomina ks. Krzysztof Błażejewski, proboszcz parafii, który wcielił się w postać Świętego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze