Reklama

Mikołaje na dwóch kółkach znów pojawią się w Jarosławiu

02/12/2020 13:09

W niedzielę jarosławscy miłośnicy dwóch kółek przejadą ulicami miasta w ramach akcji Moto Mikołaje 2020. Dla społeczności to nie tylko okazja by efektownie zakończyć sezon – motocykliście obdarują 250 dzieciaków niepełnosprawnych intelektualnie.

Tradycyjna już parada zaplanowana jest na niedzielne popołudnie. Moto Mikołaje mają się zebrać na parkingu Biedronki przy ul. Pruchnickiej o 15.30 skąd wyruszą w objazd po mieście. Przejadą ulicami Traugutta, Strzelecką, Siemieńskiego, Pruchnicką, Poniatowskiego, 3-go Maja, następnie zawrócą na rondzie obok Huty i pojadą ulicami 3-go Maja, Lisińskiego, Piekarską, Słowackiego, Jana Pawła II, Konfederacką, Skarbowskiego, Pogodną, Lubelską, Kraszewskiego, Słowackiego swój przejazd kończąc znów na parkingu na Pruchnickiej

 Inicjatywę wsparło już szereg jarosławskich firm, co cieszy tym bardziej, że tegoroczna akcja wspiera podopiecznych OREW im. K. Rajtar PSONI Koło w Jarosławiu PSONI Koło w Jarosławiu, Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka. Moto Mikołaje mają zamiar obdarować 250 dzieciaków, a co najważniejsze każdy, nawet z alergią na jednoślady może ich wesprzeć. Moto Mikołaje zorganizowali, bowiem zrzutkę, na której zbierają na jak najfajniejsze prezenty. Wpłat można dokonać tutaj

Reklama

 


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości