W niedzielę jarosławscy miłośnicy dwóch kółek przejadą ulicami miasta w ramach akcji Moto Mikołaje 2020. Dla społeczności to nie tylko okazja by efektownie zakończyć sezon – motocykliście obdarują 250 dzieciaków niepełnosprawnych intelektualnie.
Tradycyjna już parada zaplanowana jest na niedzielne popołudnie. Moto Mikołaje mają się zebrać na parkingu Biedronki przy ul. Pruchnickiej o 15.30 skąd wyruszą w objazd po mieście. Przejadą ulicami Traugutta, Strzelecką, Siemieńskiego, Pruchnicką, Poniatowskiego, 3-go Maja, następnie zawrócą na rondzie obok Huty i pojadą ulicami 3-go Maja, Lisińskiego, Piekarską, Słowackiego, Jana Pawła II, Konfederacką, Skarbowskiego, Pogodną, Lubelską, Kraszewskiego, Słowackiego swój przejazd kończąc znów na parkingu na Pruchnickiej
Inicjatywę wsparło już szereg jarosławskich firm, co cieszy tym bardziej, że tegoroczna akcja wspiera podopiecznych OREW im. K. Rajtar PSONI Koło w Jarosławiu PSONI Koło w Jarosławiu, Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka. Moto Mikołaje mają zamiar obdarować 250 dzieciaków, a co najważniejsze każdy, nawet z alergią na jednoślady może ich wesprzeć. Moto Mikołaje zorganizowali, bowiem zrzutkę, na której zbierają na jak najfajniejsze prezenty. Wpłat można dokonać tutaj
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze