– Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania tak wielu osób i chęci niesienia pomocy, pomimo trudności związanych z pandemią. Cieszy, że nie zapominamy o tych, którzy zmagają się na co dzień z chorobą swoich dzieci. Bardzo dziękuję za tę pomoc – powiedziała koordynatorka akcji charytatywnej w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu Bernadetta Pajda.
Mimo szeregu obostrzeń, zdalnej nauki, braku możliwości swobodnego poruszania się w określonych godzinach przez dzieci i młodzież, kilka tygodni temu rozpoczęła się III edycja mikołajkowej akcji charytatywnej „Dary dla dzieci z hospicjum”, której inicjatorem jest Anna Ramocka, mama jednej z uczennic ZSDGiL.
Celem akcji było zebranie najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak: produkty spożywcze, kosmetyki, pościel czy zabawki dla chorych dzieci z hospicjum w Rzeszowie oraz ich rodzin. Uczniowie oraz grono pedagogiczne sukcesywnie dostarczali do szkoły najpotrzebniejsze rzeczy. Do zbiórki dołączyła zaprzyjaźniona Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu oraz mieszkańcy gminy Bircza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze