Reklama

Miłośnicy dwóch kółek przyjechali po błogosławieństwo [GALERIA]

W minioną niedzielę, 8 maja, przy pięknej, słonecznej pogodzie, w Kalwarii Pacławskiej odbyła się uroczysta inauguracja sezonu rowerowego, której kulminacyjnym punktem było poświęcenie jednośladów.

Wraz z nadejściem wiosny na drogach i ścieżkach w regionie pojawiły się rzesze rowerzystów. Jednym z częstych punktów na mapie ich wędrówek jest Kalwaria Pacławska.

Miłośnicy bicykli do Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w minioną niedzielę przybyli bardzo licznie, by o g. 11 wziąć udział w dedykowanej im eucharystii, po której nastąpiło uroczyste poświęcenie jednośladów, na których dotarli na miejsce.

Również do nich skierowany był fragment niedzielnego kazania, w którym była mowa m.in. o łączeniu rowerowej pasji ze świadectwem[paywall] wiary, któremu w tę niedzielę cykliści dali wyraz, przyjeżdżając po błogosławieństwo i uczestnicząc we wspólnej modlitwie o opiekę Matki Bożej podczas przemierzania rowerowych tras w tegorocznym, rozpoczętym niedawno sezonie.

Wśród cyklistów nie brakowało młodszych i starszych pasjonatów czterech kółek. Najmłodsi przyjechali z rodzicami w przyczepkach rowerowych.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama