Reklama

Miłosz Sroka podwójnym mistrzem Podkarpacia

W Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w tenisie ziemnym w kategorii skrzatów, czyli do 12 lat. Znakomicie spisał się w nich Miłosz Sroka z Ujkowic, który wywalczył tytuły mistrzowskie zarówno w singlu, jak i deblu.

W finale gry pojedynczej pokonał 6:4, 6:3 Piotra Filipka z Rzeszowa. W finale gry podwójnej, wspólnie z pokonanym przez siebie w singlu P. Filipkiem, pewnie ograli parę M. Możdżeń – M. Smoczeński 6:3, 6:3. To pierwszy tak spektakularny sukces Miłosza, ale nie pierwsze wygrane. Miłosz trenuje tenis ziemny od 8. roku życia. W okresie zimowym z powodu braku zaplecza tenisowego w Przemyślu, dojeżdża  kilka dni w tygodniu na treningi do Stalowej Woli. Mimo trudów z tym związanych, cieszy się bardzo – a my razem z nim – że może rozwiać swój talent tenisowy. Życzymy dalszych sukcesów!
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama