W Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w tenisie ziemnym w kategorii skrzatów, czyli do 12 lat. Znakomicie spisał się w nich Miłosz Sroka z Ujkowic, który wywalczył tytuły mistrzowskie zarówno w singlu, jak i deblu.
W finale gry pojedynczej pokonał 6:4, 6:3 Piotra Filipka z Rzeszowa. W finale gry podwójnej, wspólnie z pokonanym przez siebie w singlu P. Filipkiem, pewnie ograli parę M. Możdżeń – M. Smoczeński 6:3, 6:3. To pierwszy tak spektakularny sukces Miłosza, ale nie pierwsze wygrane. Miłosz trenuje tenis ziemny od 8. roku życia. W okresie zimowym z powodu braku zaplecza tenisowego w Przemyślu, dojeżdża kilka dni w tygodniu na treningi do Stalowej Woli. Mimo trudów z tym związanych, cieszy się bardzo – a my razem z nim – że może rozwiać swój talent tenisowy. Życzymy dalszych sukcesów!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze