W niedzielę, 17 kwietnia br., o godzinie 17 w auli Centrum Kultury Akademickiej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno- Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu odbędzie się otwarte spotkanie z Anną Zalewską, ministrem edukacji narodowej.
– Pani minister chętnie przyjęła moje zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami placówek edukacyjnych, jak również z rodzicami, którym na sercu leży dobro systemu kształcenia w Polsce. Celem wizyty będą rozmowy na temat dotychczas wprowadzonych oraz planowanych reform w systemie oświaty. Pani minister opowie o planach resortu, a następnie odpowie na pytania, po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie pojawiają się w przestrzeni publicznej z powodu niedoprecyzowanych niekiedy przez media informacji – poinformowała główny organizator spotkania, posłanka PiS Anna Rodziewicz-Schmidt. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A co ten jamochłon może dobrego powiedzieć? Już prawie rozpieprzyli szkolnictwo, od samej podstawówki... Teraz tylko nauczanie o św. Lechu i jego mściwoju - żyjącym bracie...
To już nie ma gdzie jechać ten pasztet, tylko do naszego pięknego Jarosławia.
skoro odpowie na wsystkie pytania,to ciekawe czy w koncu odpowie na pytanie czy gimnazja zostaną zlikwidowane???? za pewne będzie to odpowiedż taka jak zwykle,że w czerwcu...bla bla bla
Czy koniecznie trzeba zamieszczać zdjęcie miłościwie urzędującej?
A co ten jamochłon może dobrego powiedzieć? Już prawie rozpieprzyli szkolnictwo, od samej podstawówki... Teraz tylko nauczanie o św. Lechu i jego mściwoju - żyjącym bracie...
To już nie ma gdzie jechać ten pasztet, tylko do naszego pięknego Jarosławia.
skoro odpowie na wsystkie pytania,to ciekawe czy w koncu odpowie na pytanie czy gimnazja zostaną zlikwidowane???? za pewne będzie to odpowiedż taka jak zwykle,że w czerwcu...bla bla bla