W niedzielę (21 lipca br.) na Kalwarii Pacławskiej rozpoczęło się Franciszkańskie Spotkanie Młodych. W tym roku pod hasłem „Dom”. Po raz 37. Kalwarię Pacławską (pod Przemyślem) zapełnia młodzież z całej Polski, która przez tydzień będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Dla wielu z nich, powracających na to wydarzenie regularnie, miejsce to nazywane jest domem, a spotykani na FSMie ludzie - rodziną i to właśnie słowo „Dom”, będzie hasłem tegorocznej edycji Franciszkańskiego Spotkania Młodych.
Organizatorzy przyszykowali dla uczestników sporo atrakcji - zaplanowane są m.in: konferencje, rozwijające warsztaty tematyczne, zawody sportowe oraz nabożeństwa. Zaproszono również ciekawych gości, którzy podzielą się z nami tym jak w ich życiu i domu działa Bóg. Będzie to między innymi znany z wielu filmów i seriali polski aktor oraz prezenter telewizyjny Misiek Koterski, który opowie o drodze swojego powrotu do Boga, siostry Eliza Myk i Tymoteusza Gil, dominikanki prowadzące w Broniszewicach niezwykły Dom - dom dla ponad 60 niepełnosprawnych chłopców, raper Anatom i franciszkanin ojciec Andrzej Hejnowicz (OFMConv).
Szerzej w najbliższym wydaniu ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze