Kilka tysięcy osób uczestniczyło w Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Pacławskiej.
W biblijne postacie wcielili się mieszkańcy Kalwarii, Przemyśla i okolicznych miejscowości. Ogółem wzięło w nim udział blisko 50 aktorów. Dobra pogoda sprzyjała uczestnictwu w misterium i pokonywaniu trudnej drogi. Do Kalwarii przyjechało kilka tysięcy osób, często z odległych miejscowości, m.in. z okolic Rzeszowa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze