W Warnie 11 i 12 czerwca br. odbyły się 35. Wagowe Mistrzostwa Europy w karate kyokushin w kilku kategoriach wiekowych. Kapitalny występ zanotowali na swoim koncie zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin – bracia Sebastian i Hubert Goniowie i Robert Krupa.
Trzech przeworskich karateków w reprezentacji Polski spisało się rewelacyjnie. Podopieczni legendy tej dyscypliny sportu w mieście nad Mleczką Dariusza Walasa stanęli na podium! Mistrzem Europy w kategorii 65 kg wśród juniorów został Sebastian Goń.
Wicemistrzem Europy w kategorii 60 kg także w kategorii juniorów został Robert Krupa. W kategorii 50 kg wśród młodzików brąz wywalczył Hubert Goń. – Większość walk naszych zawodników została zakończona przed czasem. To tylko świadczy o ich znakomitym przygotowaniu do mistrzostw. Serdecznie im gratulujemy – powiedział trener D. Walas.
Z ogromną przyjemnością przyłączamy się do tych gratulacji!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze