Reklama

Mistrzostwa Przemyskiej Brygady WOT w pływaniu [ZDJĘCIA]


28 marca br. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku odbyły się mistrzostwa 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej w pływaniu.


W zawodach wzięli udział żołnierze reprezentujący poszczególne pododdziały brygady, rywalizując w duchu sportowej walki, integracji oraz doskonalenia sprawności fizycznej. Zawody rozegrano w kilku konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych, obejmujących różne style i dystanse.

– Rywalizacja była zacięta, a zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności oraz determinacji w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Na zakończenie mistrzostw wręczono nagrody najlepszym. Dowództwo brygady podkreśliło znaczenie tego typu inicjatyw dla budowania sprawności fizycznej, morale oraz współpracy wśród żołnierzy

Reklama

– podsumował oficer prasowy 20. Przemyskiej BOT ppor. Rafał Laska.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/04/2026 09:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama