28 marca br. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku odbyły się mistrzostwa 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej w pływaniu.
W zawodach wzięli udział żołnierze reprezentujący poszczególne pododdziały brygady, rywalizując w duchu sportowej walki, integracji oraz doskonalenia sprawności fizycznej. Zawody rozegrano w kilku konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych, obejmujących różne style i dystanse.
– Rywalizacja była zacięta, a zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności oraz determinacji w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Na zakończenie mistrzostw wręczono nagrody najlepszym. Dowództwo brygady podkreśliło znaczenie tego typu inicjatyw dla budowania sprawności fizycznej, morale oraz współpracy wśród żołnierzy
Reklama
– podsumował oficer prasowy 20. Przemyskiej BOT ppor. Rafał Laska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze