Zawodnicy z powiatu lubaczowskiego zdominowali tegoroczne mistrzostwa województwa w warcabach, które odbywały się od 11 do 13 września w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Dukat” w Horyńcu-Zdroju. Najwięcej medali zdobyła ekipa Unii Horyniec-Zdrój.
Mistrzostwa miały formułę otwartą i oprócz klubów podkarpackich uczestniczyli zawodnicy z innych regionów, m.in. z Lublina i Poczesnej.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze