– Niefrasobliwość niektórych kierowców nie zna granic. Moim zdaniem takie zachowania, jak niechlujne parkowanie powodujące zajmowanie dwóch miejsc parkingowych czy blokowanie przejścia pieszym, szczególnie niewidomym, trzeba piętnować, bo inaczej użytkownicy czterech kółek nigdy nie zmienią przyzwyczajeń. Przedstawiona na zdjęciu sytuacja miała miejsce na osiedlu Warneńczyka. Nie jest to jednorazowy wybryk. Może warto uczulić kierowców, by myśleli nie tylko o własnej wygodzie, ale i o innych użytkownikach dróg.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze