Rabunkową działalność prowadzili dwaj nastolatkowie na przełomie kwietnia i maja tego roku, na terenie jednej z miejscowości gminy Łańcut. Policjanci wpadli na ich trop, analizując ślady pozostawione w okradanych posesjach.
Sprawcami serii włamań okazali się 15-latek i dwaj jego koledzy w wieku 16 lat. Splądrowali altankę, domek holenderski i budynek gospodarczy, wszystkie zlokalizowane na terenie jednej z miejscowości gminy Łańcut. Z wnętrza zabudowań znikały najcenniejsze rzeczy. Młodociani włamywacze zaraz po kradzieży opuszczali ogołocony budynek.
Ślady pozostawione przez złodziejskie trio i podjęte w tej sprawie czynności doprowadziły ostatecznie do ustalenia i zatrzymania włamywaczy oraz odzyskania skradzionego mienia. Nieletni sprawcy przyznali się do zarzucanych czynów. Teraz staną przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze