W mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej młodziczek UKS 15 Przemyśl reprezentowały dwie pary: Gabriela Jaroch i Gabriela Liwień oraz Anna Szpyt z Emilią Kuźniar. Te pierwsze zostały mistrzyniami województwa.
Oprócz naszych par do zmagań przystąpiły trzy pary z MKS Łańcut (drużyna, która w tym sezonie halowym wywalczyła mistrzostwo województwa oraz 5. miejsce w Polsce), dwie ekipy V LO Rzeszów oraz para z Vega MOSiR Stalowa Wola. Turniej szybko musiała zakończyć druga z wymienionych przemyskich par. Po wygranym pierwszym secie z parą z Łańcuta, niefortunnie na rękę upadła Emilia Kuźniar, a uraz nie pozwolił kontynuować jej dalszej gry.
W drugiej grupie świetne zawody rozgrywała para Gabriela Jaroch – Gabriela Liwień, która wygrywała mecz za meczem. W półfinale przemyślanki ograły parę z Vega MOSiR Stalowa Wola. Finał to rywalizacja z pierwszym zespołem MKS-u Łańcut, którą przemyślanki wygrały 2:0, zostając najlepszą parą w województwie. Dodatkowo, najlepszą zawodniczką turnieju została Gabriela Jaroch, powołana do kadry województwa.
fot.ze zbiorów UKS 15
Uczestniczki Mistrzostw Podkarpacia w siatkówce plażowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze