Reklama

Młodziczki z Przemyśla najlepsze na Podkarpaciu

20/06/2016 09:33

W mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej młodziczek UKS 15 Przemyśl reprezentowały dwie pary: Gabriela Jaroch i Gabriela Liwień oraz Anna Szpyt z Emilią Kuźniar. Te pierwsze zostały mistrzyniami województwa.

Oprócz naszych par do zmagań przystąpiły trzy pary z MKS Łańcut (drużyna, która w tym sezonie halowym wywalczyła mistrzostwo województwa oraz 5. miejsce w Polsce), dwie ekipy V LO Rzeszów oraz para z Vega MOSiR Stalowa Wola. Turniej szybko musiała zakończyć druga z wymienionych przemyskich par. Po wygranym pierwszym secie z parą z Łańcuta, niefortunnie na rękę upadła Emilia Kuźniar, a uraz nie pozwolił kontynuować jej dalszej gry.

W drugiej grupie świetne zawody rozgrywała para Gabriela Jaroch – Gabriela Liwień, która  wygrywała mecz za meczem. W półfinale przemyślanki ograły parę z Vega MOSiR Stalowa Wola. Finał to rywalizacja z pierwszym zespołem MKS-u Łańcut, którą przemyślanki wygrały 2:0, zostając najlepszą parą w województwie. Dodatkowo, najlepszą zawodniczką turnieju została Gabriela Jaroch, powołana do kadry województwa.


fot.ze zbiorów UKS 15
Uczestniczki Mistrzostw Podkarpacia w siatkówce plażowej.


KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama