24 kwietnia w Jarosławiu odbyła się ogólnopolska konferencja poświęcona edukacji. Rozmawiano o potencjale międzynarodowych projektów edukacyjnych, a smaczkiem spotkania było mieszczące się w autobusie centrum edukacyjne.
Panel dyskusyjny w Jarosławiu zorganizowała Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji przy współudziale powiatu jarosławskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej. Wśród zaproponowanych przez organizatorów tematów wyodrębnić można było dwa główne bloki[paywall]. Pierwszy – poświęcony współczesnym perspektywom kształcenia zawodowego, drugi – tzw. EDUinspiracjom zawodowym. Podsumowaniem obu była zaś dyskusja panelowa, w której trakcie uczestnicy wymieniali się doświadczeniami i informacjami na temat udziału w projektach finansowanych z programów unijnych, takich jak Erasmus czy POWER.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze