Reklama

Mobilne Centrum Edukacyjne atrakcją panelu dyskusyjnego o nowoczesnej oświacie

06/05/2019 15:48

24 kwietnia w Jarosławiu odbyła się ogólnopolska konferencja poświęcona edukacji. Rozmawiano o potencjale międzynarodowych projektów edukacyjnych, a smaczkiem spotkania było mieszczące się w autobusie centrum edukacyjne.

Panel dyskusyjny w Jarosławiu zorganizowała Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji przy współudziale powiatu jarosławskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej. Wśród zaproponowanych przez organizatorów tematów wyodrębnić można było dwa główne bloki[paywall]. Pierwszy – poświęcony współczesnym perspektywom kształcenia zawodowego, drugi – tzw. EDUinspiracjom zawodowym. Podsumowaniem obu była zaś dyskusja panelowa, w której trakcie uczestnicy wymieniali się doświadczeniami i informacjami na temat udziału w projektach finansowanych z programów unijnych, takich jak Erasmus czy POWER.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama