Karmelici Bosi z Przemyśla rozpoczęli cykl modlitw za Polaków na emigracji. Msze św. w intencji emigrantów, ich rodzin oraz zmarłych na obczyźnie będą odprawiane w każdą trzecią niedzielę miesiąca o 10.00. Pierwszej przewodniczył abp Adam Szal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Emigranci - wzięli los w swoje ręce i co widzimy coraz rzadziej odwiedzają rodzinne strony.Zaaklimatyzowali się w nowym środowisku i obcych kulturowo nam krajach i o dziwo żyje im sie dobrze a niektórym bardzo dobrze.Znaleźli cel w życiu,ułożyli sobie życie i ani myślą wracać do ojczyzny oczywiście wyrosłe już tam nowe pokolenie tym bardziej.A my w swoim nieróbstwie jedynie co potrafimy to ciągle za kogoś się modlimy. Chyba niezbyt szczerze bo efektów nie widać
Co za hipokryzja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kler i rządzący uwłaszczyli się na państwie i doją je na 100 różnych sposobów. Ludzie wyjeżdżają bo mogą tam godnie zarobić. Ojczyzna niestety nie zapewnia takich możlwości.
Emigranci - wzięli los w swoje ręce i co widzimy coraz rzadziej odwiedzają rodzinne strony.Zaaklimatyzowali się w nowym środowisku i obcych kulturowo nam krajach i o dziwo żyje im sie dobrze a niektórym bardzo dobrze.Znaleźli cel w życiu,ułożyli sobie życie i ani myślą wracać do ojczyzny oczywiście wyrosłe już tam nowe pokolenie tym bardziej.A my w swoim nieróbstwie jedynie co potrafimy to ciągle za kogoś się modlimy. Chyba niezbyt szczerze bo efektów nie widać
Co za hipokryzja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kler i rządzący uwłaszczyli się na państwie i doją je na 100 różnych sposobów. Ludzie wyjeżdżają bo mogą tam godnie zarobić. Ojczyzna niestety nie zapewnia takich możlwości.