Reklama

Modlą się za emigrantów

28/01/2018 11:30

Karmelici Bosi z Przemyśla rozpoczęli cykl modlitw za Polaków na emigracji. Msze św. w intencji emigrantów, ich rodzin oraz zmarłych na obczyźnie będą odprawiane w każdą trzecią niedzielę miesiąca o 10.00. Pierwszej przewodniczył abp Adam Szal.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-01-28 13:42:28

    Emigranci - wzięli los w swoje ręce i co widzimy coraz rzadziej odwiedzają rodzinne strony.Zaaklimatyzowali się w nowym środowisku i obcych kulturowo nam krajach i o dziwo żyje im sie dobrze a niektórym bardzo dobrze.Znaleźli cel w życiu,ułożyli sobie życie i ani myślą wracać do ojczyzny oczywiście wyrosłe już tam nowe pokolenie tym bardziej.A my w swoim nieróbstwie  jedynie co potrafimy to ciągle za kogoś się modlimy. Chyba niezbyt szczerze bo efektów nie widać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leon - niezalogowany 2018-01-28 14:08:12

    Co za hipokryzja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kler i rządzący uwłaszczyli się na państwie i doją je na 100 różnych sposobów. Ludzie wyjeżdżają bo mogą tam godnie zarobić. Ojczyzna niestety nie zapewnia takich możlwości.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości