Plaża na zbiorniku ZEK w Radymnie zapełniła się dziś w godzinach porannych amatorami kąpieli w lodowato zimnej wodzie. Morsy z powiatu jarosławskiego do przerębla wskakiwały w szczytnym celu, ich dzisiejsza akcja wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Nad zbiornikiem ZEK zebrała się grupka kilkudziesięciu osób – część z nich zrzeszona w jest w jarosławskiej grupie Gorące Morsy Jarosław, która od lat wspiera WOŚP, część pasję do morsowania realizuje indywidualnie, dla niektórych była to pierwsza tego typu przygoda.
Morsy po porządnej fizycznej zaprawie, ochoczo zanurzały się w lodowato zimnej wodzie, najodważniejsi zażyli jeszcze suchej śnieżnej kąpieli. Wszyscy śmiałkowie wystawiający swoje organizmy na próbę zimna, mogli liczyć na rozgrzewającą herbatę, pieczoną kiełbaskę i ciepło ogniska – za organizację tej ciepłej przystani odpowiadała koordynatorka WOŚP w Radymnie Anna Kalisz oraz gospodarz miasta Mieczysław Piziurny.
Podobny happening, nieco później odbył się też na terenie PWSTE w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo!Natomiast ja dzisiaj ok. godz.12.30 stanęłam pod kościołem O. Salezjanów- tam bowiem ustawiło się dwóch Wolontariuszy WOŚP.Z kościoła wyszli po mszy ' przemyscy chrześcijanie" - wielu z nich z dziećmi.Niewielu podeszło do Wolontariuszy.Było mi po prostu Wstyd- rodzice " chrześcijanie" czego wy uczycie swoje dzieci? - na pewno nie miłości bliźniego. Amen.
Nie obrażaj chrześcijan.To byli katolicy
Dobrze że uczą dzieci wchodzenia do kościoła a nie stania na ulicy i obgadywania innych.
Słuszna uwaga.Tak. Katolicy.Do mieszkańca- z wchodzenia do kościoła człowiek nie staje się niestety lepszy.
No popatrz, nie wiedziałem że jest obowiązek wspierania jakiejś komicznej orkiestry, której przewodzi chłopak, który wydziera się jakby sprzedawał gacie na ul. Sportowej.
Jest , a raczej walczy Pani Lempart , a Owsiak ja popiera, wiec oni chca rozłamu Panstwa od Koscioło. Dwa na protestach zwolennicy WOS|C krzycza do Ksiezy obrazliwe hasla, ale jak kase zbierac to pod Kosciołem.,
Do gościa- Czy wiesz to z autopsji bo ze stania po Kościołem to napewno lepszym się nie staniesz
A odkąd to deprawator dzieci i młodzieży POsyła swoich bezmózgów POd kościoły
Brawo!Natomiast ja dzisiaj ok. godz.12.30 stanęłam pod kościołem O. Salezjanów- tam bowiem ustawiło się dwóch Wolontariuszy WOŚP.Z kościoła wyszli po mszy ' przemyscy chrześcijanie" - wielu z nich z dziećmi.Niewielu podeszło do Wolontariuszy.Było mi po prostu Wstyd- rodzice " chrześcijanie" czego wy uczycie swoje dzieci? - na pewno nie miłości bliźniego. Amen.
Nie obrażaj chrześcijan.To byli katolicy
Dobrze że uczą dzieci wchodzenia do kościoła a nie stania na ulicy i obgadywania innych.