Od sierpnia ubiegłego roku trwała długo wyczekiwana przebudowa mostu na rzece Szkło w ciągu drogi powiatowej nr 1698R Kobylnica Ruska – Budzyń – Korczowa. Prace zostały już zakończone, a most uroczyście oddano do użytku 25 września.
Należy przy tym podkreślić, że przebudowa była gruntowna. W ciągu roku, pomiędzy sierpniem 2020 a sierpniem 2021, wykonano nowy ustrój mostu, nową nawierzchnię bitumiczną, powstały barieroporęcze, zaadaptowano dojazdy do mostu, a także przeprowadzono remont koryta rzeki.
W efekcie przeprawa przez Szkło stała się nie tylko estetyczna, ale i wytrzymała – odnowiony most ma nośność 40 ton.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze