Społeczność motocyklistów mikołajki uczciła z przytupem. Od 15 wielbiciele motoryzacji zbierali się na parkingu przy dworcu PKP. Potem przejęli kontrolę nad ulicami Jarosławia – przejechali miasto w głośnej i barwnej paradzie wzdłuż i wszerz.
Na parkingu przy dworcu PKP zebrała się pokaźna grupa miłośników jednośladów w świątecznych mikołajowych strojach. Najpierw przez blisko godzinę chwalili się swoim mechanicznymi rumakami, wybierali najlepiej przystrojoną maszynę, cieszyli się spotkaniem. Potem ruszyli w objazd po mieście.
Parada błyskająca świątecznymi ozdobami, głośna silnikowym rykiem i zachowaniem kierowców przejechała ulicami: Pruchnicką, Traugutta, Strzelecką, Siemieńskiego, ponownie Pruchnicką, Poniatowskiego, 3-go Maja. Kolumna zawróciła przy rondzie przy hucie, wróciła na 3-go Maja, a następnie przejechała ulicami Lisińskiego, Piekarską, Słowackiego, Jana Pawła II, Konfederacką, Skarbowskiego, Pogodną, Lubelską i Kraszewskiego trasę kończąc na parkingu na Pruchnickiej.
Przypominamy, że wydarzenie nie było tylko motocyklowym happeningiem, motocykliści chcą bowiem obdarować podopiecznych OREW im. K. Rajtar PSONI Koło w Jarosławiu PSONI Koło w Jarosławiu. Do ich akcji można się przyłączyć zasilając internetową zbiórkę, którą można znaleźć pod tym adresem: https://zrzutka.pl/7dpw4f
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co z zakazem zgromadzeń powyżej 5 osób nie obowiązywało zgodnie z ustawą stanu epidemii powinni dostać mandaty gdyby to była grupa zwykłych obywateli już by byli wylegitymowani .
Tlumne spotkania widać że epidemii nie ma brawo ktoś powinien to wyjaśnić jak to jest ze na wigilię nie można zaprosić więcej niż 5 osób do stołu a tu obcy ludzie bawią się z dziećmi i rodzice na to pozwolili
Super chłopaki, jesteście najlepsi. Pomaganie innym jest dziś na wagę złota. Szacun za wasze gorące serducha
Hołota - tak dziś nazywamy kogoś kogo nie znamy, kto jest pewnie lepszy od nas, ktoś kto potrafi dać coś z siebie. Przykre w jakim świecie żyjemy.
A Ty z milicji jesteś? Mandaty dla wszystkich!!! Komu, komu jeszcze? Mandacik poproszę i dla Pana jeszcze.... ???? Żal bierze
Słuchajcie bando nieudaczników. Było to zorganizowane po to by komuś pomóc i dać radość dzieciakom z niepełnosprawnością. Zróbcie coś sami. Podejrzewam że żadne z was nie wpłaciło nigdy nawet 1 zł na pomoc drugiej osobie ale krytykować incognito w internecie można. Po za tym o 16 dzieci nie chodzą spać. A hołoty to poszukajcie w domu przy wigilijnym stole .
pablo henek i benek nie zasługujecie na duże litery !!! weźcie rozpęd i mocno najbardziej jak tylko potraficie jebnijcie się w łeb :)
Hahaha no Panowie nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, super akcja, już czekam na przyszły rok. LWG daliście czadu!!
Jestem tą Hołotą i wolę być nią niż pustakiem o 16:00 jest czasem większy ruch aut niż raz do roku motocykli i to w szczytnym celu
Bo najlepiej tak z tajniaka napisać w komentarzu panowie daliście chodź raz coś chorym dzieciom od siebie prócz wyzwisk Chyba raczej nie To odczepcie się od Motocyklistów i ich przyjaciół
heniek benek i pablo.... jeźdźcy apokalipsy :D hahahaWstyd mi za takich ludzi!!! Bez serca, bez empatii i za grosz rozumu!!!TAK, JESTEM JEDNĄ Z TEJ JAK PIĘKNIE NAZWALIŚCIE "HOŁOTY" I JESTEM Z TEGO DUMNA !!! BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO ZROBILIŚMY CO W NASZEJ MOCY ŻEBY NA BUZIACH DZIECI I DOROSŁYCH TEŻ POJAWIŁY SIĘ UŚMIECHY. LUDZIE CHCĄ ŻYĆ, CIESZYĆ SIĘ A NIE WIECZNIE BYĆ ZASTRASZANI I GNĘBIENI.... PANOWIE POLICJANCI STANELI NA WYSOKOŚCI ZADANIA :), POMOGLI W SPRAWNYM I BEZPIECZNYM PRZEJEŹDZIE :) WIELKIE DZIĘKI IM ZA TO :)TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM I BEZ WZGLĘDU NA SYTUACJE POMAGAĆ SOBIE, A DZIECI Z PSONI NAPEWNO BĘDĄ SZCZĘŚLIWE.
Widać, ze nikomu nie dogodzi, najpierw krzyczycie, ze nie ma epidemii, ze nie bedziecie chodzic w maskach, po czym jak zebrała sie grupa motocyklistów, którzy chcą pomoc, zebrać kilka złoty na pomoc dzieciom oraz podarować im uśmiech, to piszecie, ze złamane zasady sanitarne itp, pomijając to, ze 99% motocyklistów pod kaskiem ma zawsze kominiarke oraz wiekszośc z nich na wczorajszym spotkaniu nawet nie zdejmowała kasku.. Zastanówcie sie troszke zanim coś napiszecie. Pozdrawiam
Na paradzie w szczytnym celu oraz ku uciesze najmłodszych (choć i tych starszych pewnie też) to złamane zakazy ale popierdalać po galeriach wśród setki innych, obcych osób to ok. Motocykliści to ludzie z pasją i jak się okazuje dużym serduchem ale niektórzy popaprańcy tego nie zrozumieją- trzeba mieć mózg.
na przykładach wypowiedzi widać jakie Podkarpackie to Zadupie i jaki jest tutaj sposób myślenia... Pomóc nie Pomogą niczego nie zorganizują a tylko się mądrzą i innych nazywają hołotą najważniejsze że do spowiedzi pójdą i będą siedzieć niczym aniołki przy wigilijnym stole... ledwo się święta skończą i po nowym roku szybko znowu komuś dopieprzyć trzeba... szkoda komentować brak słów... Szacunek dla Motocyklistów tak dalej... i Chłopaki nie przejmujcie się...
A chmura wirusowa unosiła się nad motocyklistami
rozgoryczeni i się czepiający, bo na hołotę muszą czekać do świąt wielkanocnych co najmniej... a teraz by z chęcią zjedli... zostaje barszcz z uszkami i bigos... ale w środku jest ciągle dzwon dzwoniący
Hołota pobudziła małe dzieci
Co z zakazem zgromadzeń powyżej 5 osób nie obowiązywało zgodnie z ustawą stanu epidemii powinni dostać mandaty gdyby to była grupa zwykłych obywateli już by byli wylegitymowani .
Tlumne spotkania widać że epidemii nie ma brawo ktoś powinien to wyjaśnić jak to jest ze na wigilię nie można zaprosić więcej niż 5 osób do stołu a tu obcy ludzie bawią się z dziećmi i rodzice na to pozwolili