Reklama

Moto Mikołaje dali czadu w Jarosławiu [ZDJĘCIA]

06/12/2020 18:30

Społeczność motocyklistów mikołajki uczciła z przytupem. Od 15 wielbiciele motoryzacji zbierali się na parkingu przy dworcu PKP. Potem przejęli kontrolę nad ulicami Jarosławia – przejechali miasto w głośnej i barwnej paradzie wzdłuż i wszerz.

Na parkingu przy dworcu PKP zebrała się pokaźna grupa miłośników jednośladów w  świątecznych mikołajowych strojach. Najpierw przez blisko godzinę chwalili się swoim mechanicznymi rumakami, wybierali najlepiej przystrojoną maszynę, cieszyli się spotkaniem. Potem ruszyli w objazd po mieście.

Parada błyskająca świątecznymi ozdobami, głośna silnikowym rykiem i zachowaniem kierowców przejechała ulicami:  Pruchnicką, Traugutta, Strzelecką, Siemieńskiego, ponownie Pruchnicką, Poniatowskiego, 3-go Maja. Kolumna  zawróciła przy rondzie przy hucie, wróciła na 3-go Maja, a następnie przejechała ulicami Lisińskiego, Piekarską, Słowackiego, Jana Pawła II, Konfederacką, Skarbowskiego, Pogodną, Lubelską i Kraszewskiego trasę kończąc na parkingu na Pruchnickiej.

 

Reklama

Przypominamy, że wydarzenie nie było tylko motocyklowym happeningiem, motocykliści chcą bowiem obdarować podopiecznych OREW im. K. Rajtar PSONI Koło w Jarosławiu PSONI Koło w Jarosławiu. Do ich akcji można się przyłączyć zasilając internetową zbiórkę, którą można znaleźć pod tym adresem:  https://zrzutka.pl/7dpw4f


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pablo - niezalogowany 2020-12-06 23:07:21

    Hołota pobudziła małe dzieci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2020-12-07 00:31:24

    Co z zakazem zgromadzeń powyżej 5 osób nie obowiązywało zgodnie z ustawą  stanu epidemii  powinni dostać mandaty  gdyby to była grupa zwykłych obywateli  już by byli  wylegitymowani . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Benek - niezalogowany 2020-12-07 00:41:24

    Tlumne spotkania widać że epidemii nie ma   brawo ktoś powinien to wyjaśnić  jak to jest ze na  wigilię nie można   zaprosić więcej niż 5 osób do stołu a tu obcy ludzie bawią się z dziećmi   i rodzice na to pozwolili   

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości