Zwykle policjanci apelują do kierowców, żeby uważali na rowerzystów, którzy są najmniej chronionymi użytkownikami dróg, ale zdarza się, że sami rowerzyści mogą być dla innych śmiertelnym zagrożeniem.
W ubiegłą niedzielę (12 bm.), około godziny 20 w Buszkowiczkach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 60-letni mieszkaniec wioski, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym kierowcy motocykla. Doszło do zderzenia, w efekcie którego 30-letni motocyklista (również mieszkaniec Buszkowiczek) uderzył w metalową barierkę i wpadł do rowu.Wezwana załoga karetki pogotowia podjęła akcję reanimacyjną wobec rannego motocyklisty, ale obrażenia były na tyle poważne, że po kilkunastu minutach mężczyzna zmarł. Do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafił natomiast rowerzysta, który miał w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda chlopaka za mlody by umieral, jeszcze przez pijanego rowerzyste on powinien zginąć a nie ten mlody chlopak, ma rodzine ktora już nigdy go nie zobaczy... Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
wyrazy współczcia dla rodziny chłopaka. Dziadek powinien się już uspokoić a nie pić
Gdyby rowerzysta nie byl pijany to do tego by noe doszlo. Tyle sie o tym mowi... sam tez zaplacil za to zyciem,ale nie musial przyczyniac sie do smierci drugiej osoby. Wspolczuje rodzinom za to ze wezma odpowiedzialnosc za to, ze w tak prosty sposob mozna stracic kogos...
skąd wiadomo, że rowerzysta nie żyje ?
Jak by stary dziad za przeproszeniem uważał i nie chlał to by chłopak żył, a tak to co, dziadek wstanie i wyjebka, bo on dalej pojdzie pić, a młody miał całe zycie przed sobą i do tego pasje!!!! `nawet jeśli to skończę a krzyż stanie przy drodzenagrobek będzie piękny „…On zginął na motorze…” <3 trzymaj się na niebieskich
Rowerzyscie praktycznie nic nie jest! Lezy teraz w szpitalu i ma sie dobrze, a to jest nie fair!!!
Motocyklista tez musiał mieć dobre cyferki na predkosciomierzu.....
Kolejny szlifierz do piachu. Kostucha mi ostatnio mówiła, że planuje w tym sezonie warzywnym trochę was wykosić młodzi i gniewni z podprzemyskich wioch i przysiółków. No chyba, że stanie się cud i zaczniecie choć trochę ograniczać prędkości przelotowe.
byłeś ? widziałeś ?? głupie gadanie przy takich wypadkach.
Powiedziała Ci też ta kostucha, że Ty albo ktoś z Twojej rodziny będzie następny ? Więcej emapatii!!!
kurwa ludzie wy nic nie wiecie ... Rowerzysta żyje , ma złamany obojczyk i rozciety łuk brwiowy i nic mu nie jest ... Staruch żyje a młody dwujka malutkich dzieci i nie żyje ... Jakie życie jest niesprawiedliwe ... :( :( :(
SZACUNKU kurwa SZACUNKU, młody człowiek zginął, a Ty jeszcze takie rzeczy wypisujesz, nie wiadomo co Ciebie czeka i gdzie, na każdego jest czas i miejsce, ale młody mogł żyć! i przez starego CHUJA ALKOHOLIKA PIERDOLONEGO DZIECIAKI NIE MAJĄ OJCA!!!!!!
nie przez starego ch*ja bo pewnie jak znam życie dawcy organów zapie*dalają jak nienormalni po ulicy, pewnie miał ze 120-150 na bank, jak by jechał 50-60 może by się nie zabił, skończcie srać, bo to jest wpisane w ryzyko dawcy . dziękuje. Sam sobie winien, brawura.
phi, dobre cyferki, on pewnie licznik zamkną... tak jechał pięćdziesiątką i się zabił ,dobre sobie.
a jak młody by tak nie popierdzielał na pierdzikółku to może by żył.
Wy to kur... nic nie rozumiecie wystarczy popatrzeć na motor jak by zapier.. 120 czy 150 napewno motor byłby gorzej rozjebany zwyrodnialce jak macie zamiar pisać głupoty to wogóle nie piszcie bo nie macie za grosz ambicji dla jego żony i 2 malutkich dzieci :( Grześ trzymaj się będę cię odwiedzać tylko wolała bym w gronie wspaniałej twojej rodziny
Stary spoleczniak najwięcej miał do powodzenia jechał pijany gdyby nie to było by ok każdy zapierd## na motorze.
JAKBY JECHAŁ PRZEPISOWO NIE BYŁO BY TRAGEDIIPOZDRAWIAM
''Po kilkunastu minutach mężczyzna zmarł''? To nieprawda...był reanimowany przez prawie 1,5 godziny a nie kilkanaście minut.Rowerzysta został przewieziony do szpitala,a motocyklisty nie było w stanie. Reanimacja odbywała się na drodze i przez tą 1h 30 min z trudem walczono o jego życie.Jestem świadkiem wydarzeń i proszę o sprostowanie.
Każdy pisze "pijany". Gdzie to jest napisane że rowerzysta był wstawiony? ?
Pierdolisz jak potłuczony, to nie chodzi o dawce, to też chodzi o pasje, o rodzinę, kurwa, a Ty nie bo DAWCA, a może taki dawca Ci kiedyś(odpukać) życie uratuje? liczysz się z tym? ludzie nie wińcie młodego, a w końcu popatrzcie na starych oni też są czasem winni, kurwa jak by zapierdalał to motocykl by był rozjebany do końca. Ale widocznie ktoś się tu zna lepiej, bo młody bo zapierdala, ale o starych to już nie, ze chleją nic kompletnie,
(..) natomiast rowerzysta, który miał w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu." :) :) :) :)
Jestem z tej parafii nie mam nastu lat i nie popier... motocyklem ale paręnaście lat temu w tym samym miejscu jechał na motorze z sąsiedniej parafii gostek po trzydziestce nikt nigdy nie widział żeby popierd...wtedy też jachał przepisowo wyjechał mu pijany woźnica ,chłopak nie miał szans też zginą na miejscu ,a jak ktoś ma wątpliwości to popatrzcie na zdjęcia nawet na hamulec nie zdążył nacisnąć ,a nawet jadąc na rowerze upadając na barierkę można się zabić.
patrzac po niektorych komentarzach dochodze do wniosku ze powinni wam zorganizowac pielgrzymke i z gory rzucic granat, bo w glowie sie nie miesci jak "znawcy" tematu sie wypowiadaja. wyjechal z domu i nie mial gdzie sie rozpedzic bo mial doslownie pare metrow.. i lyso wam teraz lemury? probowal ominac dziadka kosztem siebie..Chwile wcześniej jeszcze sie smialismy, rozmawialismy..Spoczywaj w Pokoju Grzesiek [*]
Ten jebany dziadek powinien na 15 lat do pierdla przez niego chłopaczyna zginął.(*)(*) ale jak oglądam zdjęcia to twierdze ze na liczniku miał około 80 +- .bo z predkością 50 km/h by nie zgonąl. Wyrazy glebokiego zalu i wspolczucia dla rodziny, trzymaj się na niebieskich.
Znam i zmarłego i sprawcę. Niestety nasz kolega nie żyje.. Ale dziadek przeżył tylko leży w szpitalu..Oby odpowiedział za śmierć niewinnego mężczyzny!! On miał dwójkę małych dzieci, jedno niedawno się urodziło. Ten dziadek taki niby święty każdego poucza, że siada pijany za kierownicę, że ktoś ćpa.. A sam zabił człowieka!!Oby dostał wysoką karę od sądu!!!!
do mw - ciekawe skąd masz takowe informacje. Wyssane z palca swoją drogą
Młody miał na imię Grzesiek.. Jechał powoli, sama policja tak stwierdziła. I nie osądzaj ludzi o tym co od przypadkowej osoby usłyszysz. Tak się składa że chciał uratować tego pierdolonego dziadka a sam zapłacił za to życiem.
Dokładnie spoleczniak znam go bo to mój sąsiad spoleczniak tylko jeździł i po uczal nie pierwszy raz jechał pijany tylko jemu wolno ho kto mu zwróci uwagę niech zapłaci za co stary cwaniak!!!
Gdzie pisze w nagłówku pijany rowerzysta
szkoda chłopaka wyrazy współczucia dla rodziny dlaczego tacy dobrzy ludzie giną a takie kurwy policyjne jak JANUSZ GULANOWSKI I JEGO PSY CHODZA BEZ KARNIE JEBAC GULANA KURWE STARĄ
z tego co ludzie którzy widzieli dziadka przed zdarzeniem wynika, że on nie jechał na rowerze tylko go pproadził. Jak było naprawdę to się okaże. Wyrazy współczucia dla rodziny
https://www.youtube.com/watch?v=zn7ZGyhC9bY
Moi drodzy znałem Grześka na tyle by zabrać głos z cała pewnością to był gość i bardzo wszystkich proszę bez względu kim jesteś i czym się zajmujesz, czy jesteś młody czy stary zdecydowanie więcej szacunku.Pozostanie po nim pamięć żona i dwoje małych wspaniałych dzieci, które ojca oglądać będą tylko na zdjęciach.Ja mam dzieci i za żadne skarby nie chciałbym ich zostawić bez bez taty czy mamy,bo niema większego szczęścia jak to by patrzeć jak dorastają stawiają pierwsze kroki czy usłyszeć,, tata ,,nawet tak niewyraźnie itp.Piszecie wulgaryzmami jak jechał czy z emocjami o rowerzyście pewnie panowie z KMP bez problemu dojdą jak doszło do zdarzenia i wskażą winnego niech odpowie za swój czyn ale na litość boską trochę szacunku dla zmarłego i rodziny.I niech ta tragiczna w skutkach sytuacja, której nie da się cofnąć będzie przestrogą dla wszystkich.
Wypierdalaj kurwo idz sobie zwal a pozniej pisz :)
No właśnie. Ja tez mam dwójkę małych dziecię i to jest powód dlaczego sprzedalem moto...
Gowno prawda z tego co wiem to bralo w tym udzial auto... i nie obwiniajcie rowerzust. Nie byliscie tam a piszecie glupoty
Jak jezdzil normalnie, to po co mial zagiete blachy?Typowy cwaniaczek co wsiada na "scigacza" w dresie i adidasach, z przekonaniem, ze potrafi jezdzic jak kierowcy w MotoGP.
i tak to jest jak wszyscy bzdury pisza nawet smierci chlopaka nikt nie potrafi uszanowac i pograzonej w zalobie jego rodziny to byl dobry chlopak i zlego slowa nie moge na niego powiedziec najlepiej zwalic wszystko na zmarlego bo on juz sie w tej sprawie nie wypowie ale pijanego dziada to widocznie sie wszyscy boja bo kto na forum staje w jego obronie to widocznie z jego rodziny bo nikt obcy by tak nigdy nie pisal ale do wszystkiego tego rowerzysty to lepiej przemilczec pozdrawiam..
a może ktoś z kolesiów wspomni ile ten młody człowiek który zginął wlewał w siebie alkoholu nie wspomnę o innych używkach...., na których prawdopodobnie jechał nawet tego dnia, nie patrząc że w domu żona i małe dzieci...częsciej przebywał z kolesiami niż zoną a całkiem niedawno jak było gdy prawie zapił się na śmierć....szkoda każdego człowieka ale ta śmierć miała pewnie pewien cel i przeznaczenie i wyzwolenie dla rodziny...i oby była przestrogą dla młodych ludzi mieszkajacych w Buszkowiczkach i okolicy zastanówcie się co robicie z życiem...widzicie czasem nie tylko swoim
auto chyba nie helikopter albo dron jakiś, którego się nie spodziewał cepie
Wiadomosc dla "Sasiad" - bys sie czlowieku wstydzil tak o zmarlym wypowiadac!! Siedziesz w oknie za firanka, ze wiesz dokladnie jak ten czlowiek zyl?? Chcesz powieziec, ze zasluzyl na smierc????!!! Pierdol sie buraku! I WSZYSCY, KTORZY TUTAJ WPISUJA JAKI TO NIE BYL, CZY PIL, CZY CPAL, CZY ZA SZYBKO JECHAL - NIE MACIE SZACUNKU DLA BIEDNEGO CZLOWIEKA, KTORY POWINIEN ZYC I CIESZYC SIE SWOIMI DZIECMI! JEBCIE SIE WSZYSCY, JESTESCIE ZALOSNI! I PAMIETAJCIE JEDNO! KARMA WRACA! UWAZAJCIE!!Z gory przepraszam reszte za moj komentarz, nie jestem w stanie sie powstrzymac od takiego jezyka czytajace te wypowiedzi!
Grzesiek był bardzo fajnym kolegą, wspaniałym mężem, cudownym ojcem , kochanym bratem i ukochanym synem! Pogrzeb miał piękny, sam fakt ile było ludzi świadczył o tym, jakim był człowiekiem. Zawsze do wszystkich był otwarty, uśmiechnięty i nie przeszedł obok nas bez słowa : "Cześć, Siemano, Dzień dobry!!. Znam go od małego i wiem jaki był, nikomu krzywdy nie robił!! Nikt nie jest święty, a ludzie, którzy go oczerniają po śmierci, niech sami na siebie popatrzą i pomyślą czy są bez winy, zamiast siedzieć i wypisywać bzdury. Trzeba być człowiekiem i uszanować ból jaki teraz czuje jego rodzina! Wstyd mi za tych wszystkich ludzi, którzy w obliczu śmierci są wyzuci z ludzkich uczuć!!! Mam nadzieję, że sami nie doświadczycie takiego dramatu i traumy jaki przechodzą teraz jego najbliżsi, koledzy, przyjaciele, sąsiedzi i!! Wspominając Grześka człowiek nie jest wstanie nie uśmiechnąć się zawsze miał pełno pomysłów i wszędzie go było pełno!! Grzesiek jestem z Tobą i modlę sie za tych wszystkich ludzi, którzy nie potrafią w tak dramatycznej sytuacji okazać zrozumienia i szacunku!!!
Jesteś żałosny!!! Ciesz się że po Ciebie kostucha nie przyszła!! Przeszczep sobie mózg albo serce może wtedy zrozumiesz ile Grzesiek znaczył dla wielu ludzi!!! On był czyimś synem, bratem , mężem , ojcem, przyjacielem!! Dzieci i żonę kochał nad życie , zawsze był pogodny i uśmiechnięty!! Nikt nie jest bez winy , Ty również ! Zamiast pisać głupoty , ciesz się życiem bo nigdy nie wiesz ile czasu Ci zostało!!!
Brak mi słów jeżeli ktoś twierdzi że jego śmierć jest czy była dla mnie wybawieniem, bo ćpał czy coś tam. Zostawił mnie, 8 m syna i 4 letnią córkę których kochał nad życie i dla nich robił tyle ile nie jeden tatuś nie byłby nigdy w stanie Wal się na ryj sąsiedzie i nie wp...laj nosa w sąsiadów problemy bo nie masz pojęcia żadnego jak było jest czy będzie. Taka rada na przyszłość. Nie daj Boże żebym się dowiedziała ktoś ty
Ten cały sąsiad musi przeszczepić sobie mózg bo brak mu piątej klepki. Zero taktu, wyczucia i inteligencji. Grzesiek kochał swoją rodzinę nad życie, dzieci i żona byli dla niego całym światem, a dla nich całym swiatem był On! Ten sąsiad może sam siebie opisuje bo jest zakpleksionym idiotą , który zgrywa cwaniaka. !!!!
no tragedia straszna...i faktycznie pamięc o zmarłym trzeba uszanować, ale widzę że wiele osób tu nie znało jednak zmarłego ani nawet chyba jego żona, chyba że się ktoś pod nią podszywa...myslę że jedna osoba ma bardzo dużo racji w tym co napisała, ja również znam zmarłego powiem że dość blisko i mam troszkę inne zdanie, ale cóż w tej wiosce gdzie mieszkał wsród gówniarzy cpunów i alkoholików innym być nie można...spoczywaj w pokoju
taki komentarz i na końcu spoczywaj w pokoju.. bardzo taktowne LUDZIE WYJECHAŁ MU PIJANY ROWERZYSTA NA GŁÓWNĄ DROGĘ I DLATEGO ZGINĄŁ O CZYM WY PIEPRZYCIE!! CO WY ZA TEMATY PORUSZACIE ŻEBY CAŁKOWICIE DOPIER....Ć JEGO RODZINIE CZY JAKI H...
Tamw tej wiosce jeszcze niejedneg Kostuchna dopadnie....hahaha...jak się nie zaćpaja i poparła swoje ptasie móżdżki to pokoncza naplotach jak ten na załączonym obrazku...ktoś tam wyżej miał racje... Czasem tak lepiej
Szkoda chlopaka za mlody by umieral, jeszcze przez pijanego rowerzyste on powinien zginąć a nie ten mlody chlopak, ma rodzine ktora już nigdy go nie zobaczy... Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
rowerzysta też umarł
wyrazy współczcia dla rodziny chłopaka. Dziadek powinien się już uspokoić a nie pić