Reklama

Motocyklista zginął przez pijanego rowerzystę [zdjęcia]

13/04/2015 11:54

Zwykle policjanci apelują do kierowców, żeby uważali na rowerzystów, którzy są najmniej chronionymi użytkownikami dróg, ale zdarza się, że sami rowerzyści mogą być dla innych śmiertelnym zagrożeniem.

W ubiegłą niedzielę (12 bm.), około godziny 20 w Buszkowiczkach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 60-letni mieszkaniec wioski, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym kierowcy motocykla. Doszło do zderzenia, w efekcie którego 30-letni motocyklista (również mieszkaniec Buszkowiczek) uderzył w metalową barierkę i wpadł do rowu. 

Wezwana załoga karetki pogotowia podjęła akcję reanimacyjną wobec rannego motocyklisty, ale obrażenia były na tyle poważne, że po kilkunastu minutach mężczyzna zmarł. Do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafił natomiast rowerzysta, który miał w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu.


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-04-13 12:17:19

    Szkoda chlopaka za mlody by umieral, jeszcze przez pijanego rowerzyste on powinien zginąć a nie ten mlody chlopak, ma rodzine ktora już nigdy go nie zobaczy... Wyrazy współczucia dla rodziny [*]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mw - niezalogowany 2015-04-13 12:57:14

    rowerzysta też umarł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    anielagdnd - niezalogowany 2015-04-13 13:09:11

    wyrazy współczcia dla rodziny chłopaka. Dziadek powinien się już uspokoić a nie pić

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości