Reklama

Motorowerem na podwójnym gazie

27/10/2023 08:32

Poniedziałek, 23 października nie okazał się szczęśliwym rozpoczęciem tygodnia dla 57-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego. Już po g. 9 zatrzymany przez policję wydmuchał ponad promil alkoholu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego zwrócili uwagę na motorowerzystę kierującego jednośladem marki Wangye. Zatrzymali go do kontroli i sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że w jego organizmie krąży ponad promil alkoholu.

Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama