Zacięta rywalizacja, megadawka sportowych emocji, dreszcz ryzyka i radość z wygranej – to najważniejsze elementy niedzielnych, vipowskich zmagań na przemyskim torze kartingowym Kroskart. II Grand Prix Formuły 1 Gokartów za nami. Nie zabrakło mocnych wrażeń. 15 uczestnikom wyścigów udało się skutecznie podnieść poziom adrenaliny widzom zgromadzonym na trybunach.
Kartingowe popisy VIP-ów, podobnie jak rok temu, rozegrane zostały w dwóch kategoriach. Osobno o tytuł króla toru rywalizowali panowie. W rolę kierowców wyścigowych wcielili się: prezydent Przemyśla Robert Choma, poseł RP Wojciech Bakun, komendant miejski policji w Przemyślu mł. insp. Wojciech Kiełtyka, rzecznik prasowy przemyskiego zakładu karnego kpt. Arkadiusz Skafiriak, szef firmy Eurobus Mariusz Franków, właściciel Auto Moto Fan Robert Żero oraz szer. Kamil Kaciuba z 1. Batalionu Czołgów w Żurawicy. W popisach na torze panom nie ustępowała płeć piękna. Tegoroczną listę zawodniczek otworzyła posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz (PiS), obok której o zaszczytny tytuł mistrzyni toru rywalizowały: Małgorzata Gudzelak (POSiR), Marzena Semeniuk (Centrum Języków Obcych „Student”), st. chor. SG Anna Michalska, mł. asp. Małgorzata Czechowska z KMP w Przemyślu, sekcyjny Sylwia Grzybowska z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Miejskiej PSP w Przemyślu, szer. Honorata Płonka z 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich oraz zastępca kierownika Oddziału Celnego w Korczowej podkom. Aneta Łomańska-Grzegorzak.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Sywia mistrz!
Jakie miasto takie VIP-y ;)