Reklama

Można liczyć na innych kierowców

07/02/2016 07:27

Po pierwszym ataku mrozów tej zimy mój samochód odmówił posłuszeństwa w centrum miasta. Na szczęście pomocy udzielił mi inny kierowca, który pomógł mi odpalić auto. To naprawdę miły gest, że nieznajoma osoba poświęciła mi swój czas. Dlatego chciałbym zaapelować, abyśmy pomagali innym kierowcom, gdy mają problemy z akumulatorem. Zima nieraz płata nam figle, dlatego warto sobie pomagać i wzajemnie szanować się na drodze, bo nigdy nie wiadomo, kiedy my będziemy w potrzebie. Mam nadzieję, że sam będę mógł się w ten sposób komuś odwdzięczyć za okazaną mi ostatnio pomoc.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama