Reklama

Można składać wnioski o usuwanie azbestu

08/03/2015 16:39

Do 31 marca można składać wnioski o dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem azbestu na terenie Jarosławia.

Dofinansowanie realizowane będzie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, a jego wysokość zależeć będzie od przyznania miastu dotacji.

Dotacja obejmuje zadania ujęte w „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Jarosławia" dotyczące obiektów, których właścicielami są osoby fizyczne. Subwencją objęte będą koszty demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest, poniesione w 2015 r. w związku z wymianą pokryć dachowych, elementów elewacji lub złożone na posesji.

Dotacja nie dotyczy kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych. Wykonawcą zadania na terenie całego miasta będzie jedna firma wybrana zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2015-03-09 07:00:58

    Nieruszany nie stanowi zagrożenia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości