Reklama

Mundurowi o bezpieczeństwie na spotkaniu z seniorami

Kilkanaście dni temu Centrum Aktywności Seniorów pełniło rolę miejsca debaty poświęconej bezpieczeństwu seniorów, na którą mundurowi zaprosili osoby starsze.

Podczas spotkania, którego założeniem było uwrażliwienie seniorów na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na nich ze strony oszustów, na celownik biorących sobie starszą część społeczeństwa, policjanci przytoczyli m.in. wykorzystywane przez oszustów sposoby na wyłudzenie pieniędzy. Za przykład wskazali przestępstwa, do których doszło na terenie powiatu lubaczowskiego. Mowa była też o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda. Oba te narzędzia ułatwiają współpracę[paywall] mieszkańców z policją. W debacie wzięli udział p.o. I zastępcy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie kom. Daniel Rutkowski, dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Lubaczowie asp. szt. Tomasz Żuk oraz asp. szt. Waldemar Pazowski oraz mł. asp. Anna Hanus-Witko i sierż. Elżbieta Hubert. Na zakończenie uczestnicy w specjalnej ankiecie mogli wyrazić opinię na temat jakości przeprowadzonego spotkania i poddać pomysły na tematykę kolejnych, planowanych w przyszłości.


fot.KPP Lubaczów
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości