Cicha i spokojna ulica Księcia Józefa Poniatowskiego ma około pół kilometra długości i dzieli się na dwie części. Pierwsza, od Tesco do skrzyżowania z ulicą Felicjanek, wygląda całkiem, całkiem. Może tylko pustostan po prawej stronie trochę ją szpeci. Natomiast druga część – aż do ulicy Ignacego Krasickiego – przypomina tor off- road albo teren ostrzelany przez moździerze małego kalibru.
Dziura na dziurze, a do tego brak chodnika. Kierowcy jeżdżą slalomem, a piesi[paywall] też muszą uważać, żeby nie wdepnąć w wodę, która zbiera się po każdym deszczu.
– Dowożę tam córkę do przedszkola i już kilka razy się zdarzyło, że dziecko, wysiadając z auta, wdepnęło w dziurę i przemoczyło buty. Nie wiem, czy w mieście jest druga tak dziurawa ulica? – mówi mieszkanka.
Na fatalny stan ulicy narzekają też mieszkający przy niej, siostry ze Zgromadzenia Świętego Feliksa z Kantalicjo, a najbardziej kierowcy dowożący prowianty do prowadzonej przez nie kuchni. O szanse na poprawę nawierzchni ulicy Poniatowskiego zapytaliśmy w Zarządzie Dróg Miejskich w Przemyślu.
– Niestety, z powodu braku funduszy w planie na ten rok nie przewidujemy położenia nowej nawierzchni na ulicy Poniatowskiego Natomiast na pewno będą prowadzone prace polegające na doraźnym łataniu dziur. Jeżeli zima naprawdę odpuści, prace zaczną się już w marcu – mówi Jacek Cielecki, dyrektor ZDM.
Dla użytkowników tej ulicy to niewielka pociecha, ale może w końcu doczekają się generalnego remontu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Żałosne pismaki właśnie gazeta sięgnęła dna...https://www.zycie.pl/informacje/artykul/26151,co-mozesz-obstawiac-u-bukmacheraReklamujecie hazard nie wierzę A tak się martwcie o najbiedniejszych...hipokryzja echh
Ulica nie była remontowana przez 10 lat, teraz gdy miasto ma kłopoty finansowe - udaje się ją wyremontować ...Albo wcześniej władze miały nas gdzieś, albo obecne znacznie lepiej ogarniają organizację własnej pracy i wydawanie moich podatków.A możliwe, że jedno i drugie ...
"...Cicha i spokojna ulica Księcia Józefa Poniatowskiego..."Czy w normie. Jak będzie idealnie gładka wzrośnie ruch samochodów i hałas. Zdecydujcie się mieszkańcy ulicy.
Żałosne pismaki właśnie gazeta sięgnęła dna...https://www.zycie.pl/informacje/artykul/26151,co-mozesz-obstawiac-u-bukmacheraReklamujecie hazard nie wierzę A tak się martwcie o najbiedniejszych...hipokryzja echh
Ulica nie była remontowana przez 10 lat, teraz gdy miasto ma kłopoty finansowe - udaje się ją wyremontować ...Albo wcześniej władze miały nas gdzieś, albo obecne znacznie lepiej ogarniają organizację własnej pracy i wydawanie moich podatków.A możliwe, że jedno i drugie ...
a gdzie była dawna władza