Wspólne wątki w historii Polski i Norwegii to temat konkursu „Na tropie”, którego organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Skierowany jest on do uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy, pracujący w 7-osobowych zespołach wraz z opiekunem, będą mieli za zadanie zaprezentowanie wybranego przez siebie polsko-norweskiego wątku w formie anglojęzycznego wideo.
Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez ekspertów pod kątem wartości merytorycznej i kreatywnej. Każdy z członków trzech zwycięskich zespołów otrzyma voucher na zakup sprzętu sportowego (o wysokości odpowiednio 700, 500 i 300 zł za I, II i III miejsce).
Dodatkowo, każda ze szkół reprezentowana przez zwycięski zespół otrzyma również bon podarunkowy w wysokości 3 tys. zł na zakup sprzętu sportowego. W ramach nagrody, zwycięzcy wezmą także udział w wizycie studyjnej w Warszawie i spotkają się z norweskimi rówieśnikami. Szczegóły są dostępne na stronie www.konkursnatropie.pl. Termin rejestracji i nadsyłania zgłoszeń mija 7 marca 2018 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze