Reklama

Na tropie relacji polsko-norweskich. Konkurs!

22/02/2018 17:00

Wspólne wątki w historii Polski i Norwegii to temat konkursu „Na tropie”, którego organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Skierowany jest on do uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy, pracujący w 7-osobowych zespołach wraz z opiekunem, będą mieli za zadanie zaprezentowanie wybranego przez siebie polsko-norweskiego wątku w formie anglojęzycznego wideo.

Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez ekspertów pod kątem wartości merytorycznej i kreatywnej. Każdy z członków trzech zwycięskich zespołów otrzyma voucher na zakup sprzętu sportowego (o wysokości odpowiednio 700, 500 i 300 zł za I, II i III miejsce).

Dodatkowo, każda ze szkół reprezentowana przez zwycięski zespół otrzyma również bon podarunkowy w wysokości 3 tys. zł na zakup sprzętu sportowego. W ramach nagrody, zwycięzcy wezmą także udział w wizycie studyjnej w Warszawie i spotkają się z norweskimi rówieśnikami. Szczegóły są dostępne na stronie www.konkursnatropie.pl. Termin rejestracji i nadsyłania zgłoszeń mija 7 marca 2018 roku.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości