Przemyśl włącza się do akcji Godzina dla Ziemi WWF.
W tym roku akcji przyświeca hasło „Nie niszczę domu”. Jej celem jest edukowanie, zwracanie uwagi na to, jak każdy z nas, zmieniając swoje codzienne nawyki, może przyczynić się do ograniczenia negatywnego wpływu na naszą planetę.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.idiotyzm!!!! idiotyzm!!!! idiotyzm!!!! Każdy nawet słabo wykształcony powinien wiedzieć, ze wyłączenie i ponowne włączenie będzie drożej kosztować aniżeli ta godzina ze światłami.
miasto wyłączy iluminację wieży - to miasto finansuje oświetlenie wieży katedralnej ????????????????
...miasto finansuje oświetlenie wieży katedralnej...W Państwie pisobolszewickim taka głupota jest możliwa.
i bardzo dobrze przynajmniej wiem że to nie Francja, Szwecja czy Belgia gdzie islam rządzi i lewactwo i chłoptasie w rurkach, dlatego pokonali się sami bo brakuje im testosteronu który mogę im część dać bo sam mam go w nadmiarze...
mam nadzieję, że nowy Prezydent skończy z dotowaniem kleru. miasto z tego tytułu ponosiło ogromne straty.
idiotyzm!!!! idiotyzm!!!! idiotyzm!!!! Każdy nawet słabo wykształcony powinien wiedzieć, ze wyłączenie i ponowne włączenie będzie drożej kosztować aniżeli ta godzina ze światłami.
miasto wyłączy iluminację wieży - to miasto finansuje oświetlenie wieży katedralnej ????????????????
...miasto finansuje oświetlenie wieży katedralnej...W Państwie pisobolszewickim taka głupota jest możliwa.