Reklama

Na zamku, katedrze i moście w Przemyślu zgasną dziś światła

Przemyśl włącza się do akcji Godzina dla Ziemi WWF.

W tym roku akcji przyświeca hasło „Nie niszczę domu”. Jej celem jest edukowanie, zwracanie uwagi na to, jak każdy z nas, zmieniając swoje codzienne nawyki, może przyczynić się do ograniczenia negatywnego wpływu na naszą planetę.

Misto wyłączy iluminacje na wieży archikatedralnej, Zamku Kazimierzowskim oraz na moście Brama Przemyska.

W akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec, gasząc światło w swoim domu w sobotę, 30 marca, o godzinie 20.30.

Zobacz spot! ⬇


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2019-03-30 10:26:16

    idiotyzm!!!! idiotyzm!!!! idiotyzm!!!! Każdy nawet słabo wykształcony powinien wiedzieć, ze wyłączenie i ponowne włączenie będzie drożej kosztować aniżeli ta godzina ze światłami.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ciekawski - niezalogowany 2019-03-30 10:45:02

    miasto wyłączy iluminację wieży - to miasto finansuje oświetlenie wieży katedralnej ????????????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2019-03-30 11:47:12

    ...miasto finansuje oświetlenie wieży katedralnej...W Państwie pisobolszewickim taka głupota jest możliwa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości