Reklama

Nad Wiarem już mniej komfortowo [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

30/08/2020 07:06

– Co roku przyjeżdżam do Przemyśla w okresie wakacyjnym. Zwykle decyduję się wtedy na wypoczynek nad Wiarem. Zabieram wnuki jedziemy nad wodę. W tym roku na początku sierpnia również wybraliśmy się nad Wiar.

Niestety na miejscu zastaliśmy hałdy żwiru, ciągnące się od kładki w kierunku Huwnik. Dorzecze rzeki wyglądało jak po dewastacji. Nie było za bardzo gdzie się rozłożyć, zabrakło komfortu, jaki był tu kiedyś. Nie wiem, czy żwir został wybrany z rzeki i pozostawiony w tym miejscu, czy była to jakaś nie do końca udana próba regulacji brzegu. Niemniej jednak wypoczynek w takich warunkach nie należał do najprzyjemniejszych – komentuje Czytelniczka.

 


Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    orh - niezalogowany 2020-08-30 15:43:25

    to niech czytelniczka doczyta ze byly powodzie i rzeki wylewały :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Haliona - niezalogowany 2020-08-30 15:52:57

    Przyjechała do Przemyśla nie wiedziała że na tym terenie była powódz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Franio - niezalogowany 2020-08-30 18:18:26

    Kuranowirus za  szalał i popłyną z ubiegłorocznym  komfortem 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości