75-latka zaginęła 25 marca br. Przed g. 18 wyszła z domu i od tamtej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.
Od momentu zgłoszenia jej zaginięcia, funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ustalenie miejsca jej pobytu.
„Sprawdzane są okoliczne tereny, a także analizowane są wszelkie sygnały, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej. W działania zaangażowano również inne służby”
– informuje przemyska komenda.
M.in. 13 kwietnia br., przeprowadzono działania, w których uczestniczyli m.in policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, funkcjonariusze PSP Dubiecko, OSP Dubiecko, OSP Hucisko Nienadowskie, członkowie Koła Łowieckiego „Paszkot” oraz pracownicy Nadleśnictwa Kańczuga.
„Wspólne działania polegały na dokładnym sprawdzeniu terenów leśnych oraz trudno dostępnych obszarów w rejonie miejsca jej zaginięcia”
– precyzuje służba prasowa KMP w Przemyślu apelując do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Teresy Bielańskiej lub widziały ją po dniu zaginięcia, o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Dubiecku tel. (+48) 47 823 30 01, 510 997 253 (+48) 47 823-33-10 lub telefon alarmowy 112.
„Nawet pozornie nieistotne szczegóły mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety i zapewnienia jej bezpieczeństwa” – dodają służby.
Reklama
O zaginięciu Teresy Bielańskiej pisaliśmy TUTAJ [KLIK]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze