Na Lipowicy, a w szczególności ulicy Wysockiego, kierowcy jeżdżą jak szaleni, mimo że jest tam wyraźne ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę. Bywa, że wyprzedzają się na trzeciego, choć to piekielnie niebezpieczne. Przez Wysockiego do pracy jadą między innymi kierowcy od strony Ujkowic. Czasem strach tamtędy iść, szczególnie gdy jest to spacer z dzieckiem. Myślę, że kwestie bezpieczeństwa w tym rejonie pewnie rozwiązałyby częstsze patrole albo rondo, ostatnio coraz popularniejsze rozwiązanie komunikacyjne w naszym mieście.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Rondo? w którym miejscu?
Do spacerów z dzieckiem rondo ????