Reklama

Nadmierna prędkość może doprowadzić do tragedii

15/04/2015 20:24

Na Lipowicy, a w szczególności ulicy Wysockiego, kierowcy jeżdżą jak szaleni, mimo że jest tam wyraźne ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę. Bywa, że wyprzedzają się na trzeciego, choć to piekielnie niebezpieczne. Przez Wysockiego do pracy jadą między innymi kierowcy od strony Ujkowic. Czasem strach tamtędy iść, szczególnie gdy jest to spacer z dzieckiem. Myślę, że kwestie bezpieczeństwa w tym rejonie pewnie rozwiązałyby częstsze patrole albo rondo, ostatnio coraz popularniejsze rozwiązanie komunikacyjne w naszym mieście.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kierowca - niezalogowany 2015-04-20 08:45:23

    Rondo? w którym miejscu?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wiesiek - niezalogowany 2015-12-05 20:42:54

    Do spacerów z dzieckiem rondo ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama