PKP Cargo oraz Agencja Rozwoju Przemysłu podpisały list intencyjny w sprawie rozpoczęcia produkcji wagonów na Podkarpaciu. Potwierdzają się tym samym niedawne doniesienia o możliwości reaktywacji fabryki wagonów w Gniewczynie. Lokalizacja nowego zakładu produkcyjnego nie jest jeszcze przesądzona.
Jak podaje PKP Cargo w oświadczeniu prasowym do podpisania listu intencyjnego w sprawie lokacji zakładu produkcji wagonów na terenie Podkarpacia doszło 24 kwietnia w Rzeszowie. – Na rynku widać duży popyt na wagony towarowe i realizacja tego przedsięwzięcia byłaby z ogromną korzyścią dla PKP Cargo – mówi Czesław Warsewicz, prezes PKP Cargo S.A. – Na pewno nasza spółka mogłaby być odbiorcą produkcji tego zakładu, gdyż mamy duże potrzeby zarówno w zakresie wymiany starego taboru na nowy, jak i powiększania naszych zasobów – dodaje[paywall]. Wtórował mu Andrzej Kensbok, wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. – Obecnie aż 70 procent wszystkich wagonów towarowych ma ponad 30 lat. Dlatego dzisiaj, podpisując porozumienie z PKP Cargo, połączyliśmy siły i kompetencje – zauważa Kensbok. – Nasi partnerzy mają potrzeby inwestycyjne i wiedzę branżową, my z kolei wesprzemy planowany projekt finansowo – uzupełnia.
fot.PKP Cargo
Podpisanie listu intencyjnego to krok w kierunku stworzenia zakładu produkującego wagony na Podkarpaciu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyżby Krzysiu - były konik spod Pewexu w Przeworsku załatwił tą sprawę pozytywnie ???
Przed wyborami PiS już buduje fabryczkę w Gniewczynie.Zapewne za parę dni dowiemy się,że fabryczka w Jarosławiu też powstanie.A w Przemyślu PiS wybuduje nie jedną ale 10 fabryczek .Co prawda zaczął niefortunnie czyli od fabryczki smoły na potrzeby piekła w naszej strefie.Ale pozostałe 9 to bedzie produkt niebiański.Budowy oczywiście zaraz po wygranych wyborach.Mój sąsiad w to nie wierzy.Sprzedał dom i na stałe wyjeżdża do Belgi.
Od czterech lat PISoBOLSZEWIA szczuje suwerena tą obietnicą.Towarzyszom z KC PIS jakoś nie starcza inwencji na jedną noc jak w przypadku przejęć koryta i niszczenia instytucji demokratycznego państwa.Pozdrowienia z stadniny Michałów he he.
Nie to towarzysz KC , miłośnik młodych dziewczęcych ciał.
PiSościema jak lotnisko w centrum Polski.
fabryka fabryką,ale dlaczego taka drożyzna i wszystko idzie w górę,chyba nie tak miało byc
ceny towarów i usług konsumpcyjnych wzrosły o 1,1 proc. w kwietniu. Mocno wzrosły ceny paliw do prywatnych środków transportu - o 8,5 proc. w ujęciu rocznym. Więcej płaciliśmy też za żywność i napoje bezalkoholowe - tu odnotowano wzrost o 3,3 proc. A inflacja miała być tylko 1,3 proc.Zwyczajnie nas oszukują w żywe oczy.Ale wizyty w burdelach naszych wybrańców niestety ale kosztują co raz więcej.
A do kogo należą markety Kaufland Lidl carfur i inne ich właściciele to Niemcy Francuzi i obcy kapitał to oni podnoszą ceny a nie rząd
ty też sprzedaj i lepiej jedź do Belgii
Rozmawiałem u sibie w mieście / nie w P-slu z posłem a PiS-u . i potwierdził mi ,ze budowa jest przesadzona , a raczej reaktywacja tej fabryki. Jeśli ktoś nie rozumie ,to powiem wprost jak" krowie na granicy ", ona powstanie wbrew antypolskim elementom szczekającym na stronie . Ciekawi mnie tylko ich mina za rok .
Masz rację lepiej było za PO i PSL, Kosiniak Kamysz zrobił skok na kasę z OFE z Tuskiem, a PO likwidowała posterunki policji, poczty i co było możliwe.PIS daje Tobie i twoim dzieciom 500+, wyprawkę szkolną, matce emeryturę za twoje wychowanie i jest OK, - z czego zrezygnowałeś ?Jeszcze na dodatek każdy kto chce ma pracę która co roku wzrasta, lepiej było jak w 2015 r, zarabiałyśmy 1000 zł a na godzinę 4 zł.Rozum POKO.
Tobie wystarczy lotnisko w Berlinie, mnie nie ja chcę by Polska rozwijała się jak to robi PIS.Tobie było dobrze jak oszuści POKO kradli miliardy a Ty zarabiałeś 1000 zł, a może żyłeś na garnuszku rodziców.Po wyborach przestaniesz pluć.
The escorting profession is flourishing in Hyderabad Escorts and now, not only lower middle class girls are opting this profession for livelihood but many elite women are enjoying their life, as an escort or a call girl. Several senior female employees in reputed companies are working as escorts on a part time basis to earn extra bucks. My name is Ashnai Mittal, who is holding a senior managerial position in a private company. I am cute, charming and elegant Hyderabad Call Girls . If you are interested to fondle the angular and small breasts of an astonishing 22-year-old woman, here is the best opportunity. I am the ideal escort for you, with whom you can proceed on the journey to cloud nine. My slim womanly figure having cute breasts and tight pussy, will surely open the doors of heavenly pleasure for you. With me, you will reach new peaks of sexual delight with utmost joy and pleasure. I never say no to any of my clients' demand. If you are in for a little fetish fun, you can ask me to dress, as per your wish. I can perform extremely seductive and sensuous strip tease. My dance moves will leave you so aroused that you will like to plunge in the bed immediately. My slim and tender figure is irresistible for you. After a short discussion with the client, I understand what exactly for, he has come to me and I fulfil all his sexual dreams and aspirations. I will provide you the spicy sex in bed and give you the thrill and satisfaction of hot and passionate sex. My profile and the latest images can be visited atindependent Hyderabad Escorts which is not only limited to Hyderabad but provides beautiful and sexy escorts / call girls in different cities of the country. You can pick-up your dream girl and enjoy the life. http://www.ashnaimittal.com/http://www.kiranbajaj.comhttp://www.delhiescorts.club/http://www.komalshetty.com/https://www.shwetamahajan.com/http://www.shreyasehgal.in/http://www.lovelyrani.com/https://www.manvikakkar.com/http://www.anandjot.com/http://www.diljotkaur.com/http://www.ashnaimittal.com/http://www.shreyasehgal.com/http://www.kiranbajaj.com/ http://www.diljeetkaur.com/ http://www.lovelyrani.in/
https://razashahnaz.blogspot.com/ http://www.shahnazraza.com http://www.shahnazraza.com/about.html http://www.shahnazraza.com/services.html http://www.shahnazraza.com/gallery.html http://www.shahnazraza.com/rates.html http://www.shahnazraza.com/contact.html
Chennai Escorts Chennai Call Girls Chennai Escorts Services About Chennai Escorts Rates Escorts in Chennai Independent Escorts Gallery Contact Chennai Escorts Anna Nagar Escorts Marina Beach Escorts anakaputhur escorts Besant Nagar Escorts thiruvalluvar escorts Russian Escorts Chennainai High Escorts College Harrington raod escorts choolai escorts russian escip chennainai Girls Chennai Escorts Model Escorts Chennai Housewife Chennai Escorts BDSM Chennai Escorts Erotic Chennai Escorts Busty Chennai Escorts
Looking for top range and young Call girls in Goa ? Connect to truly famous Asmitta Bansal Goa Call Girls agency for book prime quality escorts services in Goa . Available here all types of clients taste as per requirement. Goa Escorts | Goa Escort | Escorts in Goa | Goa Escorts Service | | Russian Goa Escorts | Call Girls in Hyderabad | Hyderabad Escorts | Hyderabad Escorts | Goa Call Girls | Hyderabad Escorts | Hyderabad Escorts | Hyderabad Escorts | Mumbai Escorts | Call Girls in Mumbai | Jaipur Escorts | Call Girls in Jaipur | Jodhpur Escorts | Call Girls in Jodhpur | Udaipur Escorts| Call Girls in Udaipur | Coimbatore Escorts | Call Girls in Coimbatore | Goa Escorts | Goa Escorts
Czyżby Krzysiu - były konik spod Pewexu w Przeworsku załatwił tą sprawę pozytywnie ???
Przed wyborami PiS już buduje fabryczkę w Gniewczynie.Zapewne za parę dni dowiemy się,że fabryczka w Jarosławiu też powstanie.A w Przemyślu PiS wybuduje nie jedną ale 10 fabryczek .Co prawda zaczął niefortunnie czyli od fabryczki smoły na potrzeby piekła w naszej strefie.Ale pozostałe 9 to bedzie produkt niebiański.Budowy oczywiście zaraz po wygranych wyborach.Mój sąsiad w to nie wierzy.Sprzedał dom i na stałe wyjeżdża do Belgi.
Od czterech lat PISoBOLSZEWIA szczuje suwerena tą obietnicą.Towarzyszom z KC PIS jakoś nie starcza inwencji na jedną noc jak w przypadku przejęć koryta i niszczenia instytucji demokratycznego państwa.Pozdrowienia z stadniny Michałów he he.