Znakomicie spisali się w Rajdzie Rzeszowskim Grzegorz Musz i Bogusław Browiński. Przemyska załoga PSB Mrówka Rally Team zajęła 2. miejsce w Klasie 3 i 9. w klasyfikacji generalnej całego rajdu! To najlepszy wynik Musza i Browińskiego nie tylko w tegorocznym sezonie, ale w całej karierze.
24. Rajd Rzeszowski odbył się 7 i 8 sierpnia br. Grzegorz Musz i Bogusław Browiński od pierwszego odcinka specjalnego jechali niezwykle równym i bardzo szybkim tempem, cały czas plasując się w okolicach pierwszej „dziesiątki” klasyfikacji generalnej. Mimo bardzo wysokich temperatur, dochodzących w kokpitach rajdówek do 60 stopni Celsjusza, utrzymali pełną koncentrację i nie[paywall] popełniając żadnego błędu przejechali sześć piątkowych odcinków, kończąc pierwszy etap na 10. miejscu w „generalce”. Drugi dzień to ściganie na bardzo dobrze znanych trasach w okolicach Lubenii i Sołonki. Przemyślanie utrzymali wysokie tempo z pierwszego etapu, awansowali o jedno miejsce w klasyfikacji generalnej i z bardzo dobrymi nastrojami zameldowali się na mecie w Rzeszowie, odbierając zasłużone gratulacje i puchary.
– Odczuwamy ogromną satysfakcję z osiągniętego wyniku. Tak naprawdę, to moja życiówka. Widzieć nazwiska naszej załogi w pierwszej dziesiątce cyklu Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski sprawia ogromną frajdę i nakręca do dalszej pracy. Sama rywalizacja przebiegała przede wszystkim w niemal afrykańskich temperaturach, więc utrzymanie koncentracji od startu do mety było niesłychanie ważne. Nasze tempo od samego początku było bardzo dobre i regularnie notowaliśmy miejsca w czołówce. Jechaliśmy w zasadzie bez żadnych przygód, choć trochę straciliśmy na pierwszej Lubenii, kiedy to musiałem zmienić opcje trakcji, włączyć wycieraczki i przepiąć jeszcze dwa biegi, a to wszystko na 80 metrach i się lekko pogubiłem. Generalnie nasz start oceniam bardzo pozytywnie. Coraz lepiej dogaduję się z Clio R3T i mam nadzieje na utrzymanie dobrego tempa podczas kolejnych rajdów – podsumował G. Musz.
Przemyska załoga za naszym pośrednictwem dziękuje kibicom za doping, chłopakom z zespołu oraz partnerom, firmom: Erem, Rockwool, Bolix, Tytan, Wkręt-Met, dealerowi Renault i Dacii, Auto Spektrum, prezydentowi Przemyśla, a w szczególności Grupie Polskie Składy Budowlane (Mrówka), bez którym nie mieliby możliwości przeżywać takich emocji. Kolejny występ przemyskiej załogi w Wiśle.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze