Reklama

Najlepszy wynik Musza i Browińskiego w karierze!

Znakomicie spisali się w Rajdzie Rzeszowskim Grzegorz Musz i Bogusław Browiński. Przemyska załoga PSB Mrówka Rally Team zajęła 2. miejsce w Klasie 3 i 9. w klasyfikacji generalnej całego rajdu! To najlepszy wynik Musza i Browińskiego nie tylko w tegorocznym sezonie, ale w całej karierze.

24. Rajd Rzeszowski odbył się 7 i 8 sierpnia br. Grzegorz Musz i Bogusław Browiński od pierwszego odcinka specjalnego jechali niezwykle równym i bardzo szybkim tempem, cały czas plasując się w okolicach pierwszej „dziesiątki” klasyfikacji generalnej. Mimo bardzo wysokich temperatur, dochodzących w kokpitach rajdówek do 60 stopni Celsjusza, utrzymali pełną koncentrację i nie[paywall]  popełniając żadnego błędu przejechali sześć piątkowych odcinków,  kończąc pierwszy etap na 10. miejscu w „generalce”. Drugi dzień to ściganie na bardzo dobrze znanych trasach w okolicach Lubenii i Sołonki. Przemyślanie utrzymali wysokie tempo z pierwszego etapu, awansowali o jedno miejsce w klasyfikacji generalnej i z bardzo dobrymi nastrojami zameldowali się na mecie w Rzeszowie, odbierając zasłużone gratulacje i puchary.

– Odczuwamy ogromną satysfakcję z osiągniętego wyniku. Tak naprawdę, to moja życiówka. Widzieć nazwiska naszej załogi w pierwszej dziesiątce cyklu Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski sprawia ogromną frajdę i nakręca do dalszej pracy. Sama rywalizacja przebiegała przede wszystkim w niemal afrykańskich temperaturach, więc utrzymanie koncentracji od startu do mety było niesłychanie ważne. Nasze tempo od samego początku było bardzo dobre i regularnie notowaliśmy miejsca w czołówce. Jechaliśmy w zasadzie bez żadnych przygód, choć trochę straciliśmy na pierwszej Lubenii, kiedy to musiałem zmienić opcje trakcji, włączyć wycieraczki i przepiąć jeszcze dwa biegi, a to wszystko na 80 metrach i się lekko pogubiłem. Generalnie nasz start oceniam bardzo pozytywnie. Coraz lepiej dogaduję się z Clio R3T i mam nadzieje na utrzymanie dobrego tempa podczas kolejnych rajdów – podsumował G. Musz.

Przemyska załoga za naszym pośrednictwem dziękuje kibicom za doping, chłopakom z zespołu oraz partnerom, firmom: Erem, Rockwool, Bolix, Tytan, Wkręt-Met, dealerowi Renault i  Dacii, Auto Spektrum, prezydentowi Przemyśla, a w szczególności Grupie Polskie Składy Budowlane (Mrówka), bez którym nie mieliby możliwości przeżywać takich emocji. Kolejny występ przemyskiej załogi w Wiśle.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama