Cała Polska po raz kolejny pisała listy do Zziemi. Tegoroczna, piąta odsłona konkursu „Najpiękniejszy List dla Ziemi 2017” spotkała się z ogromnym odzewem. Wystartowało w nim kilkaset placówek. Ostatecznie do finałowego etapu jury wytypowało 125 prac. Autorem najlepszej z nich jest Jakub Koloszyński, wychowanek Przedszkola nr 7 w Przemyślu.
„Listy dla Ziemi” urzeczywistniają to, czego oczekują najmłodsi, a więc szczęśliwego, zdrowego życia w naturalnym środowisku, pełnym zwierząt i piękna. Ich zaangażowanie w akcję sprawiło, że do finałowego etapu ogólnopolskiego konkursu wybrano w tym roku aż 125 listów. Głosowanie na ten najpiękniejszy odbyło się przez internet, gdzie można było lajkować poszczególne prace. Jakubowi Koloszyńskiemu udało się zebrać 486 lajków od internautów, co przesądziło o zwycięstwie. Jego praca zajęła 1. miejsce w kategorii przedszkoli.
Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Ekologiczna ARKA z Bielska-Białej, realizująca działania z zakresu edukacji proekologicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ULICZNY OPRYSZEK - ZIEMIA - TEKSTOWO.PL
YOUTUBE.COM - TOXIC BONKERS - GEOPHOBIA
YOUTUBE.COM - OBITUARY - DON'T CARE (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
ULICZNY OPRYSZEK - ZIEMIA - TEKSTOWO.PL
YOUTUBE.COM - TOXIC BONKERS - GEOPHOBIA
YOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMI