Reklama

Najpiękniejszy ze 125 listów do Ziemi. Jakub laureatem ogólnopolskiego konkursu

Cała Polska po raz kolejny pisała listy do Zziemi. Tegoroczna, piąta odsłona konkursu „Najpiękniejszy List dla Ziemi 2017” spotkała się z ogromnym odzewem. Wystartowało w nim kilkaset placówek. Ostatecznie do finałowego etapu jury wytypowało 125 prac. Autorem najlepszej z nich jest Jakub Koloszyński, wychowanek Przedszkola nr 7 w Przemyślu.

„Listy dla Ziemi” urzeczywistniają to, czego oczekują najmłodsi, a więc szczęśliwego, zdrowego życia w naturalnym środowisku, pełnym zwierząt i piękna. Ich zaangażowanie w akcję sprawiło, że do finałowego etapu ogólnopolskiego konkursu wybrano w tym roku aż 125 listów. Głosowanie na ten najpiękniejszy odbyło się przez internet, gdzie można było lajkować poszczególne prace. Jakubowi Koloszyńskiemu udało się zebrać 486 lajków od internautów, co przesądziło o zwycięstwie. Jego praca zajęła 1. miejsce w kategorii przedszkoli.

Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Ekologiczna ARKA z Bielska-Białej, realizująca działania z zakresu edukacji proekologicznej.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2017-11-15 18:08:01

    ULICZNY OPRYSZEK - ZIEMIA - TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2017-11-15 18:09:43

    YOUTUBE.COM - TOXIC BONKERS - GEOPHOBIA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2017-11-15 18:15:10

    YOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMI

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości