Brawurowa jazda motocyklem 19-letniego mieszkańca gminy Jarosław nie obejdzie się bez echa. Nie pomógł fakt, że jadąc na jednym kole nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego jednoślad nie miał tablicy rejestracyjnej ani badań technicznych.
Do zatrzymania nastolatka doszło w poniedziałek, 29 stycznia, przed g. 12 w Surochowie. W pewnym momencie, pełniących służbę funkcjonariuszy minął motocyklista, który jechał na jednym kole. Cross, którym poruszał się mężczyzna, nie posiadał ponadto tablicy rejestracyjnej.
Na widok funkcjonariuszy, kierowca zaczął gwałtownie przyspieszać, a następnie zatrzymał się przed miejscowym sklepem. Policjanci podjęli wobec niego interwencję. Za popełnione wykroczenia młody mężczyzna odpowie przed sądem.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze