Reklama

Nastolatek odpowie przed sądem

02/02/2024 09:41

Brawurowa jazda motocyklem 19-letniego mieszkańca gminy Jarosław nie obejdzie się bez echa. Nie pomógł fakt, że jadąc na jednym kole nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego jednoślad nie miał tablicy rejestracyjnej ani badań technicznych.

Do zatrzymania nastolatka doszło w poniedziałek, 29 stycznia, przed g. 12 w Surochowie. W pewnym momencie, pełniących służbę funkcjonariuszy minął motocyklista, który jechał na jednym kole. Cross, którym poruszał się mężczyzna, nie posiadał ponadto tablicy rejestracyjnej.

Na widok funkcjonariuszy, kierowca zaczął gwałtownie przyspieszać, a następnie zatrzymał się przed miejscowym sklepem. Policjanci podjęli wobec niego interwencję. Za popełnione wykroczenia młody mężczyzna odpowie przed sądem.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama