Reklama

Nasz kochany Photoshop

Od kilku tygodni znacznie częściej uśmiecham się za kierownicą. Ale jak ma być inaczej, skoro co chwilę ktoś śmieje się do mnie.

Niegrzecznie byłoby przecież nie odwzajemnić miłego grymasu twarzy, kiedy takie ładne, gładkie, wypielęgnowane, pozbawione jakichkolwiek skaz buzie wołają z ogrodzeń, płotów, witryn sklepów, frontów kamienic itp. – „bierz mnie”! Czasami nawet mam ochotę pomachać, ale wstrzymuję się, bo jadący z naprzeciwka mogą pomyśleć, że jakiś koleś, któremu brak piątej klepki, chce nie wiadomo czego. Niekiedy odnoszę wrażenie, że szczerzę zęby nie do tej osoby, którą znam z widzenia. Uśmiecham się, choć wielu z kandydatów przez trzy i pół roku na „dzień dobry” udaje, że cię nie zna. Trudno.

Jestem pod wrażeniem tego, co się dzieje na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Czegóż tam nie ma! Część moich przyjaciół ze spotkań zza kierownicą prześciga się w oryginalności i pomysłach, jak zainteresować swoją osobą. A to zrobią focię ze złowioną rybką, a to z wykopanymi darami ziemi, a to ze sportowej rywalizacji, do której nie stają przez wiele miesięcy, a to z czynów społecznych, a to z obcowania ze zwykłym, szarym obywatelem na ulicy. Nie brakuje także potraw kulinarnych, różnych form spędzania wolnego czasu. Niektórych można nawet posądzić o paranormalne umiejętności. Oczywiście nieporównywalne do bilokacji wielkiego stygmatyka Kościoła katolickiego świętego ojca Pio, ale jednak. Być w dwóch miejscach naraz, na dwóch imprezach odbywających się w tym samym czasie, a potem wrzucić zdjęcia z rączki na portal ów, to sztuka nie lada.

Tak tworzy się grunt pod wydarzenia, które rozegrają się w naszym kraju 13 października br. Czy wyborcy złapią się na ten lep? Oby nie. Oby poszli do urn z przekonaniem, że warto. A wypielęgnowane w Photoshopie buzie niech żyją w przeświadczeniu, że tym zdobędą wygodną miejscówkę na Wiejskiej. Powodzenia!
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    13 - niezalogowany 2019-09-25 10:54:53

    „Paryż wart jest mszy” ...nic  dodać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miko - niezalogowany 2019-09-26 05:47:01

    The article appears as an extremely attractive topic to explain. Your post is extremely helpful to me. Thanks for your great post. I am especially happy to take a look at your post.https://templerun.co

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2019-09-26 23:03:31

    ''Na mokrej trawie rozdarty plakat wyborczySzyderczo uśmiechają się do mnie stare, wyświechtane frazesyTwarze młodzieżowo ucharakteryzowanych starcówSprzedające ci średniowiecze jako postępTak sobie myślę, każdy krok ku przepowiadanemu szczęściuTo krok w stronę wiecznego wczoraj, krok do tyłuJak oni nakłaniają naród do rozsądku i ofiarMówią naród, myślą poddaniTego nabierania [populistycznego] kadzenia nie da się dłużej wytrzymaćKiedy się wreszcie nauczysz, to co oni naprawdę mówią:''REINHARD MEY - SEI WACHSAM - TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama