Nawałnica, który w nocy z niedzieli na poniedziałek przetoczyła się nad Podkarpaciem uszkodziła kilka drzew w zabytkowym zespole zamkowo-parkowym w Krasiczynie.
Potężny wiatr bez trudu powalił jedną z lip, a także oderwał konar mającego około 200 lat tulipanowca. Ponadto dokonał pomniejszych szkód w pozostałym drzewostanie. Lada dzień na temat przyszłości najbardziej uszkodzonych okazów wypowiedzą się fachowcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może warto było by napisać również ile drzew zostało uszkodzonych oraz eksterminowanych przez lokalnych kacyków w przemyskim parku, a jest to liczba na dzień dzisiejszy, zawrotna !!!
Może warto było by napisać również ile drzew zostało uszkodzonych oraz eksterminowanych przez lokalnych kacyków w przemyskim parku, a jest to liczba na dzień dzisiejszy, zawrotna !!!